Wiadomości, Andruszkiewicz będzie miał żonę Powiedziała - zdjęcie, fotografia

Data ślubu jeszcze nie jest znana. Na razie wiceminister cyfryzacji jest szczęśliwy i zapewne chce mieć chwilę oddechu po tym, gdy wybranka jego serca zgodziła się przyjąć oświadczyny i wyraziła wolę zostania jego żoną. Adam Andruszkiewicz podzielił się tą wiadomością w mediach społecznościowych.

W wirze codziennej, często niewdzięcznej, politycznej pracy, nie jest łatwo znaleźć czas na życie prywatne. Ale Adamowi Andruszkiewiczowi jakoś udaje się godzić jedno z drugim. Być może miłość go uskrzydla i dlatego daje radę w codziennym tyglu pogodzić wszystko i znaleźć czas dla ukochanej. Wszak miłość to niesamowite uczucie, a człowiek zakochany jest ponoć w stanie przenosić góry.

Wiceminister Cyfryzacji – Adam Andruszkiewicz – raczej niewiele zdradza ze swojej prywatności. Ale tym razem podzielił się w mediach społecznościowych informacją, która jego z pewnością cieszy najbardziej. Oficjalnie został narzeczonym i przyszłym mężem. Wybranka jego serca powiedziała – Tak! Adam Andruszkiewicz zamieścił krótki wpis i załączył zdjęcie, które mówi więcej niż tysiąc słów.

Powiedziała...TAK!!!!!! Pozdrawiamy Was serdecznie!” – brzmi krótki wpis na portalu społecznościowym na Facebooku.

I… posypały się gratulacje z całej Polski. Tysiące dobrych życzeń oraz powodzenia z pewnością dodadzą Adamowi Andruszkiewiczowi jeszcze bardziej skrzydeł. Wyraźnie widać, że jest szczęśliwy, bo w jednym z komentarzy zamieścił kolejne zdjęcie, na którym także pokazuje się z wybranką – obecnie już i oficjalnie – narzeczoną. Nie będziemy dociekać, ani kim ona jest, ani skąd pochodzi, wszak najbliższy czas powinien być zarezerwowany już wyłącznie zakochanym.

I tak to już jest, że wiosna od dawna sprzyja budzącemu się uczuciu. Uległ jej nawet, dość poważny zawsze, Adam Andruszkiewicz. A jak mawiają niektórzy, miłość to najpotężniejsze uczucie, któremu nie jest w stanie, gdy już dopadnie, oprzeć się nawet największy twardziel. Jedno teraz jest tylko pewne na 100 procent. Od tej chwili wiceminister ma o jedną osobę więcej w swoim najbliższym otoczeniu, o którą będzie musiał dbać szczególnie mocno, aby przypadkiem nie zmieniła zdania.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: Facebook/ Adam Andruszkiewicz)

Adam Andruszkiewicz będzie miał żonę. Powiedziała – TAK! komentarze opinie

  • gość 2019-03-31 12:48:23

    Szybko poszło. Jeszcze kilka miesięcy temu Adam rozstał się z narzeczoną, z którą był zaręczony przez trzy ostatnie lata, a byli w związku kilka dłużej, ale o tym informacji nie ma.

  • Gośća - niezalogowany 2019-03-31 21:20:30

    Informacje się zmieniaja ,gostek ma nową czysta kartę !

  • gość 2019-04-01 22:41:26

    chcialem tylko potwierdzic ze nie jestem robotem

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama