Polityka, Andruszkiewicz rozpoczął kampanię wyborczą strzałem dziesiątkę - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 5
 • Fotka nr 1 z 5
 • Fotka nr 2 z 5
 • Fotka nr 3 z 5
 • Fotka nr 4 z 5

W Białymstoku oficjalnie rozpoczął swoją kampanię wyborczą minister Adam Andruszkiewicz, startujący w wyborach z 10 miejsca listy Prawa i Sprawiedliwości. Inauguracja nastąpiła w czasie spotkania z wolontariuszami, którzy będą się angażować w kampanię młodego posła z Podlasia. Hasłem kampanii będą słowa „strzał w dziesiątkę’’ – nawiązujące do miejsca na liście w wyborach.

Wolontariusze zostali zaproszeni do Centrum Konferencyjnego Astoria w Białymstoku już kilka dni temu. Kilkadziesiąt osób stawiło się by posłuchać, co aktualnie dzieje się w polskiej polityce, ale przede wszystkim po to, aby poznać program i zamierzenia polityczne Adama Andruszkiewicza. Tu niespodzianek nie było, bo zamierzenia są stricte prawicowe i w tym duchu obecny wiceminister cyfryzacji zamierza działać dalej w przestrzeni publicznej.

Adam Andruszkiewicz zakreślił zgromadzonym swoją wizję rozwoju Białegostoku i województwa podlaskiego. Według kandydata Białystok powinien być bogatym centrum logistycznym, a wręcz polską bramą na Wschód oraz stolicą Polski Wschodniej. Temu celowi będzie służyć budowa szybkiej kolei do Warszawy, nowych dróg ekspresowych, ściągnięcie nowych inwestycji. Te braki są bowiem bolączkami stolicy Podlasia już od wielu lat.

W sprawach ogólnych Andruszkiewicz wyraźnie podkreślał, że Polska oraz Podlasie musi pozostać wierne tradycji, sprzeciwić się propagandzie LGBT oraz nie zgodzić się na przyjęcie waluty euro, jak również islamskich imigrantów.

- To dlatego musimy wygrać wybory, by nie pozwolić siłom Platformy Obywatelskiej na wprowadzenie takich pomysłów w Polsce – podkreślił kandydat z list Prawa i Sprawiedliwości.

Startujący z 10 miejsca listy PiS Andruszkiewicz zwrócił się do wszystkich o pomoc w kampanii oraz poparcie w wyborach. Zainteresowanych prosił o kontakt przez swój profil publiczny na portalu Facebook.

(BL)

Adam Andruszkiewicz rozpoczął kampanię wyborczą strzałem w dziesiątkę komentarze opinie

 • gość 2019-09-10 13:55:28

  Jak zwykle w programie przedstawiciela PiS jest straszenie ludzi wrogiem. W tym przypadku LGBT , uchodzcami i waluta Euro ....A pomysl PiSu na region ??? - to ten ktory walkowany i realizowany ( i juz zrealizowany w duzej mierze) jest od lat , czyli szybkie polaczenie z W-wa . AA nie zauwazyl ,ze tory juz sa przebudowane , polaczenie drogowe otwarte nie tak dawno wiec jezdzi sie juz teraz znacznie szybciej ??? Czy chce uruchomic polaczenie lotnicze z W-wa ,a moze kupic super szybka kolej chinska???? Propaganda sukcesu nie na wszystkich dziala !!!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-09-11 09:46:06

  Na Białymstoku nie kończy się województwo..

 • gość 2019-09-12 20:48:52

  Jakby ta nauczył się mówić zamiast bełkotać....

 • gość 2019-09-12 20:51:35

  Jakby tak jeszcze nauczył się mówić zamiast bełkotać.....

 • gość 2019-09-13 16:06:50

  Kto w ogóle na niego głosuje i go wybiera? Wstyd, żenada i zaściankowość. Dlatego mówią o Podlasiu Polska B bo to jest stan umysłu ...

 • gość 2019-09-13 16:08:26

  Ten osobnik to porażka i obraza ludzi myślących

 • gość 2019-09-13 16:19:57

  Jak widać redakcja uwielbia osoby o niezbyt ujawnionej inteligencji...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama