Wiadomości, Andruszkiewicz zmienił cywilny żonaty - zdjęcie, fotografia

„I że Cię nie opuszczę aż do śmierci…” – takie słowa wypowiedział wczoraj poseł Adam Andruszkiewicz i jego żona Kamila. Co oznacza, że parlamentarzysta zmienił swój stan cywilny i od teraz ma o kogo się troszczyć. Ślub i wesele odbyły się w Warszawie.

Tak już się dzieje na tym świecie, że przychodzi w końcu w życiu kobiety i mężczyzny taki czas, że nakładają taką samą biżuterię. Noszą ją później na palcu serdecznym aż do kresu swoich dni. Właśnie taką biżuterię nosi od wczoraj poseł Adam Andruszkiewicz i jego żona Kamila. Nałożyli bowiem sobie w minioną sobotę obrączki ślubne, ale wcześniej wypowiedzieli sakramentalne „Tak”.

Poseł, dość aktywny w mediach społecznościowych, trzymał swój ślub w tajemnicy i nie chwalił się nim w internecie. Planował go od kilku miesięcy, ale o tej uroczystości wiedzieli tylko najbliżsi. Naszej redakcji udało się jednak zdobyć zdjęcie ślubne, na którym widać wyraźnie szczęśliwą młodą parę. Zatem informujemy, że od teraz stan cywilny podlaskiego parlamentarzysty zmienił się z „kawaler” na „żonaty”. Więc nie jest już do wzięcia. Został wzięty przez Kamilę, pochodzącą z Małopolski. Podbiła jego serce już kilka miesięcy temu, ale on także musiał podbić jej serce, skoro jeszcze w marcu tego roku zgodziła się zostać jego żoną. Zaręczynami poseł się podzielił z wyborcami oraz osobami, które śledziły jego profile w mediach społecznościowych.

Obecna już żona Kamila towarzyszyła mu często w minionej kampanii wyborczej, więc jeśli ktoś brał ulotki lub inne materiały wyborcze osobiście z rąk Adama Andruszkiewicza, pewnie widział też jego ówczesną narzeczoną, która mało kiedy odstępowała go na krok.

Jak ustaliliśmy ślub oraz przyjęcie weselne odbyły się w Warszawie. Młoda para złożyła przysięgę małżeńską w kościele pod wezwaniem Św. Anny. Przyjęcie weselne było już raczej w kameralnym gronie. Pojawili się na nim głównie członkowie rodziny oraz przyjaciele Adama oraz jego żony. Jak ustaliliśmy, nie było polityków z pierwszych stron gazet, ponieważ młoda para chciała tę uroczystość zachować głównie dla siebie i swoich najbliższych.

Młodej parze nasza redakcja składa serdeczne życzenia na nowej drodze życia. Niech upływa ono spokojnie, w szacunku oraz wzajemnej miłości do siebie.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska)

Adam Andruszkiewicz zmienił stan cywilny na: żonaty komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama