Albo zgłosisz się szybko, albo nie będziesz wolontariuszem Żubroffki

Kultura, zgłosisz szybko będziesz wolontariuszem Żubroffki - zdjęcie, fotografia
LIS 04
BOK, ul. Legionowa 5, Białystok godz: 00:00

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza do współpracy przy organizacji KOSMICZNEJ XIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA! Wolontariat podczas naszego Festiwalu to niepowtarzalna szansa na prawdziwą przygodę, zdobycie cennych doświadczeń oraz poznanie interesujących ludzi z Polski i świata. Czas na zgłoszenia jest tylko do 4 listopada.

Zadań i obowiązków mamy dla Was wiele, a ich zakres jest wyjątkowo szeroki, dlatego uwierzcie w siebie i zgłoście się do nas! Staniecie się częścią zespołu organizacyjnego najważniejszego wydarzenia filmowego w naszym regionie, od Was będzie m.in. zależało, jak pobyt w Białymstoku wspominać będą nasi Goście” – zachęcają organizatorzy festiwalu.

Zapewniają oni, że członkowie wolontariusze przeżyją z nimi niezwykły czas, poznają festiwal od środka i zaczerpną z tego przyjemność. Organizatorom zależy szczególnie na osobach komunikatywnych, znających języki, obowiązkowych, z zapasem cennego czasu, otwartych na nowe wyzwania i naukę.

Aby zostać wolontariuszem ŻUBROFFKI, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny pod adresem: https://tiny.pl/t4q6j lub wypełnić umieszczony na stronach www.zubroffka.pl lub www.bok.bialystok.pl formularz.

Okres naboru do wolontariatu: 28 października – 4 listopada 2019

Okres wolontariatu: 3–9 grudnia 2019

Wolontariuszem może zostać:

– osoba pełnoletnia

– osoba niepełnoletnia, która ukończyła 16 lat i posiada pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.

Szczegółowe zasady oraz harmonogram pracy zostaną omówione i określone podczas spotkania organizacyjnego, które odbędzie się 7 listopada 2019, o godz. 17:30 w kinie Forum.

Szczegółowe pytania: [email protected]. Dołącz do żubrzego stada! Żubry w kosmosie!

(Źródło i foto: BOK/ oprac. Kalina)

Albo zgłosisz się szybko, albo nie będziesz wolontariuszem Żubroffki komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama