Andrzej Celiński w Białymstoku porozmawia o Polsce

Lokalny biznes, Andrzej Celiński Białymstoku porozmawia Polsce - zdjęcie, fotografia
MAR 09
godz: 18:00

W naszym kraju i tak samo w regionie od dłuższego czasu trwają dyskusje i debaty na temat aktualnej sytuacji politycznej. Jedni przekonują, że dzieje się dobrze, inni – że wręcz odwrotnie. Co się dzieje z Polską spróbuje ustalić Andrzej Celiński, który będzie gościem Podlaskiego Klubu Biznesu w najbliższy czwartek, 9 marca.

Podlaski Klub Biznesu organizuje spotkanie z Andrzejem Celińskim, politykiem i socjologiem, działaczem opozycji demokratycznej. Andrzej Celiński był także senatorem I i II kadencji, posłem na Sejm II, IV, VI kadencji, w latach 2001-2002 ministrem kultury w rządzie Leszka Millera, a od 2012 do 2015 przewodniczącym Partii Demokratycznej. Obecnie nie bierze tak czynnego udziału w polskiej polityce, jak czynił to kilka lat temu.

- Podlaski Klub Biznesu jest organizacją, która od ponad 20 lat zaprasza na spotkania między innymi polityków rożnych opcji politycznych. Jako klub zawsze byliśmy i pozostajemy neutralni politycznie oraz światopoglądowo. To pozwala nam zapraszać ludzi z rożnych kręgów polityczno – społecznych. Poznajemy ich opinie, poglądy, co często przydaje się w pracy przedsiębiorców – mówi naszej redakcji Maciej Kudrycki, dyrektor Podlaskiego Klubu Biznesu.

W najbliższy czwartek, 9 marca, jak wspomnieliśmy, będziemy gościć w Białymstoku byłego działacza opozycji demokratycznej, posła i senatora, byłego ministra kultury – Andrzeja Celińskiego. Wiadomo, że spotkań z innymi przedstawicielami świata polityki czy biznesu jest zaplanowanych znacznie więcej.

- W planach mamy kolejne spotkania i kolejnych gości. Na przykład już 28 marca będziemy gościć JE Duško Kovačevica, Ambasadora nadzwyczajnego Bośni i. Hercegowiny. W planach mamy także szereg spotkań otwartych miedzy innymi szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej – dodaje Maciej Kudrycki.

Tematem, najbliższego, czwartkowego spotkania w Podlaskim Klubie Biznesu będzie „CO DZIEJE SIĘ Z POLSKĄ”. I to właśnie na to pytanie postara się odpowiedzieć zaproszony gość, ale i wszyscy, którzy tego dnia pojawią się w siedzibie PKB na Dojlidach. Spotkanie ma charakter zamknięty, obowiązują zaproszenia. Jednak z pewnością uda się znaleźć czas na zadawanie pytań.

(9 marca, czwartek, godz. 18.00, siedziba Podlaskiego Klubu Biznesu, Pałac Hasbacha, ul. ul. Dojlidy Fab. 23)

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: BI-Foto)

Andrzej Celiński w Białymstoku porozmawia o Polsce komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama