Wiadomości, Autobusy Choroszczy pojadą zmienioną trasą - zdjęcie, fotografia

Urząd Miejski w Choroszczy informuje, że w dn. 14 czerwca 2019 roku (piątek) zmianie ulegnie przebieg trasy linii „103” (BKM) oraz linii PKS NOVA na trasie Białystok-Kruszewo. Jest to ZMIANA JEDNORAZOWA, związana z przebudową placu przy zbiegu ulic H. Sienkiewicza i pl. Z. Brodowicza w Choroszczy.

Ze względu na wykonywane roboty drogowe, WYŁĄCZONA Z RUCHU BĘDZIE ZATOKA AUTOBUSOWA PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO PRZY SZPITALU, w związku z tym, autobusy BKM linii „103” oraz PKS Nova nie będą w tym dniu kursować ulicą H. Sienkiewicza – na odcinku od skrzyżowania z ul. Powstania Styczniowego do skrzyżowania z Al. Niepodległości, ul. Żółtkowską i pl. Brodowicza.

Przejazd autobusów w mieście Choroszcz w dn. 14.06.2019 odbywać się będzie następującymi ulicami: A. Mickiewicza, Powstania Styczniowego, H. Sienkiewicza (odcinek od ul. Powstania Styczniowego do ul. J.K. Branickiego), dalej: J.K. Branickiego, Rynek 11 Listopada, Dominikańską i Piaskową.

Ze względu na krótkotrwały charakter planowanych utrudnień (1 dzień roboczy), nie planuje się lokalizacji dodatkowych tymczasowych przystanków na ulicy H. Sienkiewicza.

DOTYCHCZASOWY RUCH AUROBUSÓW PRZYWRÓCONY ZOSTANIE W DNIU 15.06.2019r.

Za utrudnienia i niedogodności Urząd Miejski w Choroszczy przeprasza pasażerów transportu zbiorowego.

(Źródło: UM w Choroszczy/ oprac. Cezarion/ Foto: ASM)

Autobusy w Choroszczy pojadą zmienioną trasą komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama