20°C słabe opady deszczu

Aż 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów na nowe samochody z salonu Hyundai Białystok

Motoryzacja, gwarancji limitu kilometrów samochody salonu Hyundai Białystok - zdjęcie, fotografia

To oferta, która choć funkcjonuje już od kilku lat, do dziś zostawia konkurencję daleko w tyle. Koreański koncern Hyundai dużą wagę przykłada do jakości i niezawodności produkowanych aut, przez co decyzja o takim kroku jak wprowadzenie 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów z pewnością była przemyślana. Co istotne, okazało się, że bardzo trafna. Klienci salonu Hyundaia w Białymstoku chwalą sobie takie rozwiązanie. Szczególnie, że nie ma tutaj haczyków czy niejasności.

Salon Hyundai Białystok, należący do firmy Nord Auto, mieści się przy alei Jana Pawła II 85.

 

Pracujący tu doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji dotyczących gwarancji na nowe samochody, która wynosi aż 5 lat. Trzeba przy tym przyznać, że propozycja jest tym bardziej interesująca, że dotyczy wszystkich oferowanych modeli osobowych, ponadto kluczowe jest stwierdzenie: "bez limitu kilometrów".

Hyundai zaskoczył wszystkich, wprowadzając program gwarancyjny na swoje samochody, określany  jako 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. W skład tej oferty wchodzi 5 lat pełnej gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat assistance i 5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego.

Decyzja o zaoferowaniu klientom tak kompleksowych warunków gwarancji podyktowana była ambicją Hyundaia, aby stać się jedną z najlepszych marek w ocenie satysfakcji klienta. Potrójna ochrona oznacza dla użytkowników samochodów marki Hyundai gwarancję jakości, gwarancję mobilności oraz gwarancję spokoju.

Jak podkreślają przedstawiciele marki, Hyundai oferuje samochody wyróżniające się pod względem ekonomiki, osiągów i funkcjonalności. A to wszystko opakowane w nowoczesny design i niezawodność potwierdzoną wyróżniającym się na rynku programem 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Gama korzyści dla klienta jest więc ogromna.

Dobrze zatem wiedzieć, że w świecie pełnym ograniczeń istnieją pewne rzeczy, których ograniczenia nie dotyczą. Cenisz sobie spokój ducha? W każdym nowym osobowym Hyundaiu jest on przez 5 lat dostępny w standardzie. Koncern jest pewny swoich samochodów nie tylko ze względu na wysoką jakość ich wykonania.

- Możesz pojechać na Księżyc i z powrotem, a twoja gwarancja wciąż będzie obejmować: silnik, skrzynię biegów, zawieszenie oraz układ hamulcowy. Gwarancja obowiązuje na terenie Unii Europejskiej dla wszystkich nowych osobowych samochodów Hyundai - zapewnia firma.

Gdy jednak auto ulegnie awarii, kierowca jest chroniony usługą Assistance przez 5 lat na terenie Polski i za granicą. Minimalny zakres usług to: holowanie do najbliższego dealera Hyundaia. Usługa ta dotyczy samochodów osobowych.

Warto przypomnieć o corocznych, przez 5 lat, bezpłatnych kontrolach technicznych. Niezależnie od opieki okresowej, mają one na celu wyłapanie małych problemów z samochodem, zanim przerodzą się w poważne. Kontrole samochodów osobowych dotyczą sprawdzenia poziomu oleju silnikowego, poziomu płynu chłodzącego, stanu i ciśnienia ogumienia, sprawdzenie stanu klocków hamulcowych oraz ocenę stanu nadwozia.

Ponadto wszystkie nowe modele, z wyjątkiem dostawczego H350, objęte są 5-letnią gwarancją na lakier.

Hyundai oferuje również 2 lata gwarancji na wszystkie oryginalne części zamienne oraz 3 lata na oryginalne akcesoria.

Do gwarancji dla samochodów osobowych dochodzi także 12-letnia ochrona perforacji, nieograniczona limitem kilometrów (10 lat dla modelu H350).

Wspomnijmy jeszcze o samochodach ekologicznych. Hyundai IONIQ objęty jest oczywiście 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów. Dodatkowo, litowo-jonowy akumulator polimerowy jest objęty gwarancją na 8 lat lub 200 000 km, w zależności od tego, co wystąpi najpierw.

Więcej informacji o ofercie Hyundaia udzielają doradcy z salonu Nord Auto:
al. Jana Pawła 85
tel. 85 671 20 30
www.nordauto.hyundai.pl

(Artykuł sponsorowany / PW)


Miejsce zdarzenia mapa Białystok


Aż 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów na nowe samochody z salonu Hyundai Białystok komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl