Wiadomości, Będą utrudnienia dojeździe przejścia granicznego Kuźnicy - zdjęcie, fotografia

Od dziś, czyli od poniedziałku, 22 lipca, kierowcy zmierzający do przejścia granicznego w Kuźnicy muszą liczyć się z utrudnieniami. Podróż trzeba będzie zaplanować z założeniem, iż mogą się zdarzyć obowiązkowe postoje. Ewentualnie kierowcy mogą wybrać inne przejście graniczne.

Informujemy, że od dziś, to jest od poniedziałku, 22 lipca 2019 r., w drogowym przejściu granicznym w Kuźnicy zostanie czasowo zamknięty kierunek wyjazdowy z Rzeczypospolitej Polskiej do Republiki Białoruś. Spowodowane będzie to pracami drogowymi.

Po zakończeniu prac na kierunku wyjazdowym z Rzeczypospolitej Polskiej do Republiki Białoruś rozpoczęte zostaną prace na kierunku wjazdowym z Republiki Białoruś do Rzeczypospolitej Polskiej. Według wykonawcy przewidywany czas robót wyniesie około 2 miesięcy na każdym z kierunków.

W związku z powyższym mogą występować czasowe trudności w przekraczaniu granicy państwowej we wszystkich rodzajach transportu, które mogą prowadzić do wzrostu czasu oczekiwania na odprawę graniczną.

(Źródło i foto: SG/ oprac. Kalina)

Będą utrudnienia na dojeździe do przejścia granicznego w Kuźnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama