Będzie grane! Nocą w Choroszczy

Wiadomości, Będzie grane! Nocą Choroszczy - zdjęcie, fotografia
LIS 16
M-GCKiS w Choroszczy godz: 18:00

Już w najbliższą sobotę, 16 listopada 2019 roku, odbędzie się Choroszczańska Noc Gier. Jest to 5. edycja tej imprezy. Od wieczora do późnych godzin nocnych, a nawet porannych w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy spotkają się miłośnicy planszówek, gier karcianych i fabularnych. Zapraszamy wszystkich chętnych, wstęp na wydarzenie jest wolny.

Choroszczańskie Noce Gier na stałe wpisały się w kalendarz imprez Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Aktywna i liczna grupa miłośników planszówek i gier karcianych spotyka się w piątkowe popołudnia, a ich działalność rozszerza się również na weekendy, czego efektem są nocne spotkania z grami. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i są otwarte dla wszystkich pasjonatów gier, nie tylko z gminy Choroszcz.

Wydarzenie rozpocznie się od godziny 18.00 16 listopada br. i potrwa do godziny 6.00 17 listopada br. – w siedzibie M-GCKiS.

- Zbierajcie znajomych i zabierajcie swoje gry! Dobra zabawa gwarantowana! To niebywała okazja, by w miłym gronie przegrać całą noc przy ciasteczkach, kawie i herbatce – zachęcają pracownicy Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

Noc Gier zostawia dużą dowolność co do typu planszówek i form spędzenia czasu. Jedno jest pewne: nikt nie będzie się nudził! Można przynieść ze sobą koce, poduchy i śpiwory, by mocniej poczuć nocną atmosferę.

Zatem – do zobaczenia nad planszą w Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy!

(Źródło i foto: M-GCKiS w Choroszczy/ oprac. Kalina)

Będzie grane! Nocą w Choroszczy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama