14°C bezchmurnie

Będzie grane w Choroszczy

Kiedy: 2017-12-09 , godzina: 21:00

Styl życia, Będzie grane Choroszczy - zdjęcie, fotografia

W najbliższą sobotę, 9 grudnia 2017 r., odbędzie się kolejna edycja Choroszczańskiej Nocy Gier. Od wczesnego wieczora do późnych godzin nocnych w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy spotkają się miłośnicy planszówek i gier karcianych. Zapraszamy wszystkich chętnych. Wstęp na wydarzenie – wolny.

Choroszczańskie Noce Gier na stałe wpisały się w kalendarz imprez Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Aktywna i liczna grupa miłośników planszówek i gier karcianych spotyka się w piątkowe popołudnia, a ich działalność rozszerza się również na weekendy, czego efektem są nocne spotkania z grami. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i są otwarte dla wszystkich pasjonatów gier, nie tylko z gminy Choroszcz.

Najbliższa Choroszczańska Noc Gier odbędzie się w siedzibie M-GCKiS w Choroszczy (Choroszcz, ul. H Sienkiewicza 29) w nocy z 9 na 10 grudnia 2017 roku. Wszystko zaczyna się od godziny 21:00 9 XII i uczestnicy grać będą mogli do godz. do 6:00 10 XII 2017.

- Zapraszamy, by na Choroszczańską Noc Gier zabrać znajomych, swoje gry i dobre humory. Dobra zabawa gwarantowana! To jedyna okazja, by w tak miłym gronie przegrać całą noc przy ciasteczkach, kawie i herbatce. Noc Gier zostawia dużą dowolność co do typu planszówek i form spędzenia czasu. Jedno jest pewne: nikt nie będzie się nudził! – zachęcają organizatorzy.

Można przynieść ze sobą koce, poduchy i śpiwory, by mocniej poczuć nocną atmosferę. Zatem – do zobaczenia!

Regulamin nocy gier.

(9 grudnia 2017 r., sobota, godz. 21.00, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, ul. Sienkiewicza 29, Choroszcz. Wstęp wolny)

(Źródło: UM w Choroszczy/ oprac. ASM/ Foto: pixabay.com/ goose-game)

Będzie grane w Choroszczy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl