Beksińscy. Album wideofoniczny – propozycja Kina Helios na czwartek. Mamy bilety

Kultura, Beksińscy Album wideofoniczny propozycja Helios czwartek bilety - zdjęcie, fotografia
CZE 14
Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Miłosza 2 godz: 13:00

W najbliższy czwartek, 14 czerwca 2018 r., w kinie Helios w galerii Atrium Biała, zostanie wyświetlony film w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł. W tym tygodniu zapraszamy na film pt. „Beksińscy. Album wideofoniczny” w reżyserii Marcina Borchardta. Specjalnie dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten seans.

Opis filmu

Opowieść o rodzinie Zdzisława Beksińskiego zbudowana z prywatnych, nigdy wcześniej w takiej formie niepublikowanych, dźwiękowych, filmowych i fotograficznych materiałów archiwalnych, pochodzących w większości ze zbiorów samego artysty.

Codzienne życie najbliższych twórca dokumentował przez niemal pół wieku. Ten szalenie osobisty, pozbawiony jakichkolwiek znamion autokreacji, rodzinny pamiętnik robi szokujące wrażenie, szczególnie gdy egzystencją Beksińskich wstrząsają problemy Tomka.

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników Kino Helios przygotowało jedno podwójne zaproszenie na najbliższy czwartkowy seans. Aby je zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Kto skomponował muzykę do filmu „Beksińscy. Album wideofoniczny”. Należy podać imię i nazwisko kompozytora. Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na facebookowym fanpage redakcji Dzień Dobry Białystok. Spośród prawidłowych, redakcyjna Sierotka Marysia wylosuje zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie do Kina Helios w galerii Atrium Biała.

Przypominamy ponownie, że od 2018 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz. 18:00.

(BL)

Beksińscy. Album wideofoniczny – propozycja Kina Helios na czwartek. Mamy bilety komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama