21°C słabe opady deszczu

Bezpieczne wakacje z policjantami w Mońkach

Wiadomości, Bezpieczne wakacje policjantami Mońkach - zdjęcie, fotografia

Monieccy policjanci wspólnie ze strażakami odwiedzili młodzież i dzieci uczestniczące w obozie sportowym w Internacie ZSOiZ w Mońkach. Funkcjonariusze przypomnieli uczestnikom spotkania o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku.

W minioną środę (9 sierpnia) policjanci z Moniek wspólnie ze strażakami PSP w Mońkach w ramach programu „Bezpieczne wakacje 2017”, spotkali się z dziećmi i młodzieżą z Malborka i Bielska Podlaskiego przebywającą na obozach sportowych w internacie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach.

Głównym celem spotkania było omówienie i przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Mundurowi skoncentrowali się na bezpieczeństwie nad wodą i pomocy przedmedycznej. Na zakończenie wizyty uczestnicy spotkania otrzymali gadżety profilaktyczne.

Spotkanie było doskonałą okazją do omówienia ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”, objętej honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Bezpieczne wakacje z policjantami w Mońkach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl