Wiadomości, Bezpłatna kartka niepodległościowa rodziny - zdjęcie, fotografia

Miasto Białystok przyłączyło się do akcji społecznej pod nazwą „Mamy Niepodległą!”. Dzięki temu białostoczanie 12 i 13 listopada będą mogli wysłać bezpłatne kartki okolicznościowe do rodziny i znajomych.

Akcja „Mamy Niepodległą!” organizowana jest od 2013 r. przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku i polega na wysyłaniu do bliskich kartek pocztowych z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Tematem tegorocznej edycji są prawa obywatelskie i reformy socjalne z przełomu lat 1918 i 1919.

Urząd Miejski w Białymstoku zaprasza chętnych mieszkańców do aktywnego udziału w akcji. Wystarczy przyjść w dniach 12-13 listopada do punktu dystrybucji i wysyłki bezpłatnych kartek okolicznościowych, czyli do Departamentu Obsługi Mieszkańców przy ul. J. K. Branickiego 3/5 (główny hol), wypełnić kartkę i wrzucić ją do specjalnie przygotowanej urny pocztowej. Jest to możliwe w godz. pracy urzędu czyli 7.30-15.30.

Więcej informacji na temat akcji można uzyskać na stronie Muzeum Józefa Piłsudskiego www.muzeumpilsudski.pl oraz dowiedzieć się z ulotek, które znajdują się w miejskich instytucjach kultury, w punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Kościelnej 1A, w budynkach urzędu przy ul. Słonimskiej 1 i 8, ul. J. K. Branickiego 3/5.

(Źródło i foto: bialystok.pl/ oprac. ASM)

Bezpłatna kartka niepodległościowa do rodziny komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama