Białostockie Dojlidy zeszły z gór i wróciły do stołów

Sport, Białostockie Dojlidy zeszły wróciły stołów - zdjęcie, fotografia

Coraz bliżej końca przygotowań jest tenisowa ekipa Dojlid. Białostocki zespół wrócił z cięzkiego obozu w Zakopanem. Białostoczanie wrócili zmęczeni, ale zdrowi. Ekipa zaczęła przygotowania na własnych obiektach.


- Tradycyjnie już wyjeżdżamy latem do Zakopanego, by pracować nad wytrzymałością, siłą i kondycją.  Intensywność zajęć była duża i zgrupowanie szybko zleciało. Codziennie średnio mieliśmy około 25 km wędrówki w górach, do tego graliśmy w piłkę nożną, biegaliśmy - powiedział menadżer Dojlid Piotr Anchim.
 
W Zakopanem była 30-osoba grupa reprezentantów. Tuż przed końcem obozu białostoczanie pokazali się jako taternicy, zdobywając Jarząbczy Wierch (2137 m n. p. m.). 
 
- Takie zgrupowania są bardzo potrzebne i procentują w ciągu sezonu nie tylko dlatego, że dodają zawodnikom energii. Grupa poznaje się, integruje, uczy pomagać sobie nawzajem. Tworzy się dobra atmosfera, co w naszym klubie jest bardzo ważne - zaznaczył Piotr Anchim.
 
Od 20 sierpnia nasi reprezentanci będą trenować dwa razy dziennie w dużej hali Zespołu Szkól Rolniczych przy ul. ks. Suchowolca. 26 sierpnia tenisiści Dojlid wystartują na turnieju w Warszawie. A już 2 września początek sezonu Lotto Superligi i mecz Energa Toruń - Dojlidy Białystok.

PS

Reklama

Białostockie Dojlidy zeszły z gór i wróciły do stołów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama