17°C bezchmurnie

Białostoczanie! Albo się zmobilizujemy, albo pooglądamy inne miasta z lotu ptaka

Kiedy: 2018-08-01 , godzina: 00:00

Wiadomości, Białostoczanie! zmobilizujemy pooglądamy miasta ptaka - zdjęcie, fotografia

Dokładnie tak! Albo nastąpi mobilizacja i głosy będą oddane na Białystok, albo na kanale Planete + pooglądamy z lotu ptaka inne miasta. Od tego, jak zmobilizują się sami mieszkańcy poszczególnych miast lub ich miłośnicy, zależy to, w którym z nich zostanie zrealizowany specjalny odcinek „Polska z góry”.

Na razie sytuacja Białegostoku nie wygląda różowo. W głosowaniu internetowym znajdujemy się poza pierwszą trzydziestką. Ale jeśli zagłosujecie sami i przekażecie prośbę o głosowanie innym, jest szansa, że uda się prześcignąć w głosach inne polskie miasta. Czas na to mamy do 1 sierpnia.

Program „Polska z góry” to oryginalna seria PLANETE+, w której można zobaczyć Polskę z lotu ptaka. Można podziwiać z góry zabytki, ale także przyrodę, jak rzeki, góry, czy nawet bagna. Z naszego regionu na antenie Planete + da się obejrzeć Suwalszczyznę, ale także rzekę Biebrzę i dolinę Bugu. Wszystkie te rejony są piękne, a czysta natura zwyczajnie zachwyca.

Białostoczanie nie raz udowadniali, że są lokalnymi patriotami, którzy na hasło Białystok potrafią zjednoczyć siły i zakopać wszelkie topory wojenne. Teraz znów jest taka szansa, by skupić się na promocji naszego miasta. Na stronie internetowej Planete + od około miesiąca trwa plebiscyt i rywalizacja miast o to, które z nich zostanie pokazane z lotu ptaka w specjalnym odcinku.

Mieszkańców Białegostoku, ale także o tych, którzy pokochali stolicę Podlasia zachęcamy do głosowania. Jest ono proste. Pod tym linkiem znajduje się przycisk do głosowania. Samo głosowanie zajmuje mniej niż sekundę. Po oddaniu głosu prośbę przekażcie dalej, bo trwa ono do 1 sierpnia. Może uda się do tego czasu wywindować Białystok na lidera. Gdyby się udało, w Planete + będziemy mogli zobaczyć Białystok z góry, o czym białostoczanie wiedzą, że mamy czym się pochwalić. Do dzieła.

Planete+ to kanał popularno-naukowy z najnowszymi filmami, programami, a także serialami dokumentalnymi w jakości HD. Na całym świecie ma miliony abonentów, którzy coraz częściej porzucają oglądanie programów informacyjnych czy publicystycznych na rzecz wartościowych dokumentów, które nie ocierają się zupełnie o politykę, a o naturę i walory przyrodnicze.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: bialystok.pl)


Białostoczanie! Albo się zmobilizujemy, albo pooglądamy inne miasta z lotu ptaka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl