20°C pochmurno z przejaśnieniami

Białystok z Drewna poszukuje wolontariuszy

Kiedy: 2018-02-20 , godzina: 00:00

Wiadomości, Białystok Drewna poszukuje wolontariuszy - zdjęcie, fotografia

Jesteś pasjonatem historii Białegostoku i chciałbyś ją poznać od mniej oczywistej strony? Dołącz do Stowarzyszenia Białystok z Drewna i spróbuj swoich sił jako wolontariusz.

- Przez trzy lata naszej działalności zorganizowaliśmy szereg warsztatów artystycznych, inspirowanych drewnianą architekturą Białegostoku. Do tej pory również zbieraliśmy wspomnienia mieszkańców naszego miasta, tworząc cykl opowieści, publikowany na naszej stronie internetowej – i do tej aktywności chcemy zaprosić wolontariuszy – informują przedstawiciele Stowarzyszenia Białystok z Drewna.

Aktualnie aktywiści poszukują osób, które chciałyby ich wesprzeć w kontakcie z mieszkańcami, przeprowadzaniu wywiadów i redagowaniu ich na potrzeby publikacji. Na każdym z tych etapów wolontariusze będą działać pod opieką doświadczonych trenerów ze Stowarzyszenia. Jeśli chcesz przeżyć niezwykłą wyprawą w świat miasta, widzianego oczami zwykłych ludzi i zajrzeć w te mniej znane zakamarki Białegostoku, dołącz do zaangażowanej ekipy już teraz!

Na zgłoszenia członkowie Białystok z Drewna czekają do 20 lutego  pod adresem bialystokzdrewna(at)gmail.com. Zapraszamy również na stronę Stowarzyszenia, gdzie można poznać dotychczasowe opowieści: www.bialystokzdrewna.wordpress.com.

(BL/ Foto: BI-Foto)

Białystok z Drewna poszukuje wolontariuszy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl