15°C całkowite zachmurzenie

Bo liczy się wygoda, czyli propozycja dla wymagających

Wiadomości, liczy wygoda czyli propozycja wymagających - zdjęcie, fotografia
  • eco-rental-bialystok-hyundai
    eco-rental-bialystok-h...
  • DCF 1.0
    DCF 1.0

Niestandardowa obsługa i indywidualne podejście do klienta - oto czym charakteryzuje i wyróżnia się wypożyczalnia samochodów Eco Rental, działająca w Białymstoku, Warszawie i Olsztynie. I nie są to puste frazesy, bo firma faktycznie proponuje nieszablonowe rozwiązania, które takimi oczywistymi rozwiązaniami na polskim rynku wciąż jeszcze nie są. Sprawdźcie, my już to zrobiliśmy!

Wypada zacząć od tego, że w wypożyczalni Eco Rental pracownicy są bardzo elastyczni. Oznacza to - po prostu - że klienci, którzy tu trafiają, mogą liczyć na nieszablonowe podejście. Zapytaliśmy, co to oznacza.

- Pracujemy co prawda w określonych godzinach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w razie konieczności skontaktować się z nami i umówić na odbiór auta w godzinach wieczornych czy choćby w niedzielę. Rozumiemy, że niekiedy zdarzają się takie nieprzewidziane sytuacje, kiedy nagle ktoś potrzebuje pojazdu. Staramy się, by nie zostawiać naszych klientów samych sobie w potrzebie - zapewnia Piotr Lisowski z oddziału Eco Rental w Białymstoku.

Warto przy tym podkreślić, że niekoniecznie wynajmowany samochód trzeba odbierać w siedzibie wypożyczalni. Jej przedstawiciele mogą bowiem dostarczyć wybrane auto w inny wybrany punkt na terenie miasta, na przykład na dworzec kolejowy albo autobusowy. Jest to szczególnie wygodne dla osób które dużo podróżują i muszą szybko się przemieszczać. Jest to znacznie lepsze wyjście niż korzystanie z taksówek, bo samochód zawsze zostaje do dyspozycji, można powiedzieć: "pod ręką".

To jednak nie wszystko, bo w swojej ofercie Eco Rental idzie jeszcze dalej.

- Dostarczamy samochody podróżnym na lotniska i muszę przyznać, że usługa ta z miejsca stała się hitem - opowiada Piotr Lisowski. - Obsługujemy porty lotnicze w Warszawie: Okęcie oraz Modlin. Istotne jest, że auta po wcześniejszym uzgodnieniu mogą być zwrócone do dowolnego oddziału naszej firmy.

Stali klienci Eco Rental mogą liczyć na rabaty podczas wynajmu, choć ceny wyjściowe i tak charakteryzują się dużą atrakcyjnością. Dla przykładu: Opel Corsa czy Hyundai i20 to koszt już od 89 zł za dobę. Nieźle jest też przy większych modelach. Popularne w naszym kraju Opel Astra V czy Hyundai i30 można wypożyczyć od 105 zł za dobę. Oczywiście wybór jest znacznie większy. W gruncie rzeczy można przebierać we flocie ponad stu pojazdów, którymi dysponuje wypożyczalnia Eco Rental. Firma posiada samochody dostawcze, kombi, z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, SUV-y, klasę premium itd.

- Co siedem miesięcy wymieniamy te auta. Dzięki temu mają przebiegi co najwyżej na poziomie kilkudziesięciu tysięcy kilometrów, choć zwykle na licznikach widnieje po kilkanaście, a nawet po kilka tysięcy kilometrów przebiegu - tłumaczy Piotr Lisowski. - To sprawia, że klienci mają poczucie jazdy praktycznie nowymi samochodami, bezpiecznymi, serwisowanymi regularnie w ASO.

Kontakt:
* rezerwacje - tel. kom. 608 36 88 88, e-mail - [email protected];
* Białystok - al. Jana Pawła II 85;
* Warszawa - al. Jerozolimskie 217 (obsługa lotnisk Okęcie i Modlin);
* Olsztyn - ul. Warszawska 117 D.

(PW / Foto: sxc.hu)

 

Bo liczy się wygoda, czyli propozycja dla wymagających komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl