Gospodarka, Boisz bankowości Przyjdź zajęcia przełam - zdjęcie, fotografia

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Białymstoku, przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim realizuje projekt „Finanse Współczesnego Seniora: warsztaty ze współczesnej bankowości i bezpieczeństwa finansowego”, który przybliżyć ma podlaskim seniorom zasady współczesnej bankowości.

W ramach zajęć poruszona zostanie tematyka obrotu bezgotówkowego, działanie i możliwości jakie daje konto internetowe,  karty płatnicze, a także zasad bezpieczeństwa  przy ich korzystaniu. Dodatkowo, przygotowane zostaną (w formie wykładów) tematy związane z zagrożeniami, które mogą spotkać osoby starsze – jak na przykład wyłudzenia – zarówno w świecie realnym np. na wnuczka, jak i wirtualnym np. przy korzystaniu z Internetu.

Do tej pory w ramach zajęć projekt wsparł już środowisko seniorskie z Białegostoku, Łap i Hajnówki. Przed nami jeszcze Łomża, Sokółka, Bielsk Podlaski i Wasilków.

Wszelkie szczegóły dotyczące zajęć jak i zapisy odbywają się bezpośrednio w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Białymstoku, przy ul. Zamenhofa 15, poprzez kontakt mailowy: [email protected], lub telefoniczny – 517 448 756 (Mariusz Kozłowski).

Serdecznie zapraszamy do udziału osoby w wieku 55+ z wyżej wymienionych terenów.

 D:\NBP\GRAFIKI NBP\GRAFIKI\logotyp_NB__projekt_zrealizowany\ZNAK_NBP_projekt_realizowany.jpg

(BL/ Foto: sxc.hu)

Boisz się e-bankowości? Przyjdź na zajęcia, przełam się komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama