Bonus bez depozytu 20 zł od LV BET

Robert Czekon - blog 18/03/2019 19:54

Bonus bez depozytu to gratyfikacja finansowa od bukmachera, która nie wymaga wpłacania swoich pieniędzy. To forma promocji, która wiąże się z rejestracją konta - sama ta czynność pozwala na zyskanie tego typu bonusu. Taką promocję oferuje m.in. legalny bukmacher LV BET!

LVbet bonus bez depozytu to 20 zł, które bukmacher wypłaca po rejestracji konta z użyciem kodu promocyjnego. Na co jednak warto zwrócić uwagę to forma bonusu, która jest nieco zagmatwana. Rejestrując konto w LV BET trzeba następnie samemu zgłosić się po bonus wysyłając wiadomość do supportu LV BET w tytule wpisując "bonus bez depozytu". Później ruch należy do bukmachera, który przyzna na konto bonus 1 zł i mnożnik kursu x20 - co koniec końców daje 20 zł (1 zł x 20 = 20 zł). Mnożnik kursu można aktywować wtedy, kiedy zbudujesz kupon złożony z 3 zdarzeń z kursem minimalnym 2.50..to pozwoli zagrać za bonusowe środki i wykorzystać powiększony kurs na kuponie.

Tak właśnie wygląda bonus bez depozytu w LV BET, który wyrażony jest jako 1 zł i mnożnik kursu x20.

Dodatkowo LV BET dla nowych graczy oferuje bonus od depozytu, który można odebrać wpłacając własne środki na konto. W tej promocji można zdobyć o wiele więcej - bo aż 1500 zł.

 

Reklama

Bonus bez depozytu 20 zł od LV BET komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama