BOSiR chce dać szansę tym, którzy nie wierzą, że będą pływać

Styl życia, BOSiR szansę którzy wierzą będą pływać - zdjęcie, fotografia

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia nauki i doskonalenia pływania – także dla początkujących. Pływalnia Rodzinna rekrutuje nowych pływaków do dotychczasowych grup, Pływalnia Sportowa otwiera nową grupę początkującą dla dorosłych. Uczestnicy ostatnich przed wakacjami zajęć na miejskich pływalniach zyskają pierwszeństwo przy zapisach na nowy rok szkolny.

Na białostockich pływalniach trwają kursy nauk i doskonalenia pływania, które są kontynuacją zajęć rozpoczętych jesienią 2018 r. Podobnie jak w ubiegłym roku przygotowaliśmy duże ułatwienie dla osób, które wiosną dopiszą się na zajęcia na basenie. Ci, którzy będą uczestniczyli w ostatnim w tym roku szkolnym cyklu, zyskają pierwszeństwo przy zapisach na nauki pływania w nowym – 2019/2020.

- Te planujemy przeprowadzić w drugiej połowie sierpnia 2019 roku. To rozwiązanie zdecydowanie zwiększa możliwość zapewnienia sobie miejsca w grupie szkoleniowej od jesieni. Na początku każdego roku szkolnego zainteresowanie zajęciami na miejskich basenach jest zdecydowanie największe i wtedy w grupach brakuje miejsc. W kolejnych miesiącach one się pojawiają. Dając pierwszeństwo przy zapisach na zajęcia od jesieni, doceniamy osoby, które uczą się pływać lub doskonalą tę umiejętność przez cały rok szkolny – mówi Anna Kopeć z Białostockiego Ośrodka Sportu  Rekreacji.

Na nowych klientów czeka Pływania Rodzinna przy ul. Stromej 1. Tu zapraszamy dzieci i dorosłych na zajęcia doskonalenia pływania w dotychczasowych grupach na brodziku i dużym basenie. Grafiki podajemy na stronie: http://www.miejskoaktywni.pl/s,plywalnia-rodzinna,10.html#/nauki-plywania-1387. We wszystkich kursach są wolne miejsca. Zapisy przyjmowane są w kasie pływalni przy ul. Stromej 1a do 21 marca 2019 roku. Pierwsze zajęcia ostatniego cyklu w roku szkolnym 2018/2019 rozpoczną się 23 marca 2019 roku.

Wolnymi miejscami w grupach dysponuje także Pływalnia Sportowa przy ul. Włókienniczej 4. Tu na dużym basenie otwieramy nową grupę dla dorosłych na poziomie początkującym. Te zajęcia będą się odbywały w soboty i niedziele w godz. 14:45-15:30. Rozpoczynają się w sobotę, 16 marca. Zapisy do wszystkich grup przyjmowane są w kasie pływalni przy ul. Włókienniczej 4. Pierwsze zajęcia ostatniego cyklu na Pływalni Sportowej rozpoczną się 14 marca i potrwają do końca maja 2019 roku. Grafiki kursów dostępne są na stronie: http://www.miejskoaktywni.pl/s,plywalnia-sportowa,9.html#/nauki-plywania-1385.

Pływalnia Kameralna przy ul. Mazowieckiej 39c na nowych klientów będzie czekała od 2 kwietnia 2019 roku. Tu pierwsze zajęcia ostatniego cyklu rozpoczną się 12 kwietnia.

Nauki pływania organizowane przez BOSiR są skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Grupy są zróżnicowane nie tylko ze względu na wiek, ale również na umiejętności pływackie. Zapisać się na zajęcia można niemal przez cały rok, jeśli tylko jest miejsce w wybranej grupie (najtrudniej przed wrześniem). Z promocji, która daje pierwszeństwo w zapisach na nowy rok szkolny nie mogą skorzystać osoby, które otrzymają zwrot kosztów z tytułu niewykorzystania zajęć w przebiegu ostatniego cyklu zajęć.

Na stronie www.miejskoaktywni.pl znajdują się szczegółowe informacje dotyczące nauk pływania, m.in. harmonogramy zajęć, ceny kursów. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc do kas pływalni:

·         Pływalnia Sportowa nr tel. 85 652 69 87 i 85 665 28 72,

·         Pływalnia Kameralna nr tel. 85 742 17 07,

·         Pływalnia Rodzinna nr tel. 85 662 87 03.

W grupowych kursach nauk i doskonalenia pływania, organizowanych przez Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, może uczestniczyć aż 1249 osób. Na Pływalni Sportowej przy ul. Włókienniczej 4 przygotowanych jest 292 miejsca na brodziku i 336 na dużym basenie. Na Pływalni Rodzinnej przy ul. Stromej 1a – 195 na brodziku i 210 na dużym basenie. Na Pływalni Kameralnej przy ul. Mazowieckiej 39c w tych zajęciach może brać udział 216 osób. Trzeba się liczyć z tym, że zdecydowana cześć tych miejsc będzie zajęta przez osoby kontynuujące zajęcia. Planujemy, że zapisy na nauki pływania w roku szkolnym 2019/2020 odbędą się w drugiej połowie sierpnia 2019 roku. Uczulamy, że w tym roku będą krótkie terminy płatności od momentu dokonania rezerwacji.

(Źródło i foto: BOSiR/ oprac. ASM)

BOSiR chce dać szansę tym, którzy nie wierzą, że będą pływać komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama