9°C pochmurno z przejaśnieniami

Bożonarodzeniowy prezent możesz kupić na jarmarku w Auchan

Kiedy: 2017-12-08 , godzina: 09:00 | Gdzie: Białystok, ul. Produkcyjna 84

Lokalny biznes, Bożonarodzeniowy prezent możesz kupić jarmarku Auchan - zdjęcie, fotografia

Ręcznie wykonana biżuteria, drewniane ozdoby czy robótki ręczne mogą być unikatowym prezentem dla najbliższych lub ciekawym elementem wystroju wnętrza. Poszukujących perełek rękodzielniczych Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna zaprasza od 8 do 10 grudnia na grudniowy jarmark sztuki.

Jarmarki w Centrach Handlowych Auchan cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a grono stałych bywalców z każdym kolejnym targiem poszerza się. Trudno się dziwić – goście jarmarku mogą zaopatrzyć się w produkty rękodzielnicze oraz niepowtarzalne przedmioty dla najbliższych. Grudniowy jarmark pozwoli również zapobiegliwym zaopatrzyć się w prezenty, zanim przedświąteczna gorączka na dobre ogarnie sklepy.

Wśród prac, odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna, znajdą obrazy, wyroby artystyczne z drewna, biżuterię skórzaną oraz wykonaną z miedzi, a także różnokolorowe poduszki, ubranka, przytulanki i inne zabawki dla dzieci. Fani kultury Dalekiego Wschodu będą mieć okazję do zakupienia ciekawych produktów rękodzielniczych z Indii.

Jarmark odbędzie się od 8 do 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Stanowiska na pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii. Wstęp wolny.

(BL/ Foto: BI-Foto)

Bożonarodzeniowy prezent możesz kupić na jarmarku w Auchan komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl