18°C pochmurno z przejaśnieniami

Brave Kids po raz pierwszy w Białymstoku!

Kiedy: 2017-04-08 , godzina: 15:00 | Gdzie: Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. Ciołkowskiego 1N

Wiadomości, Brave pierwszy Białymstoku! - zdjęcie, fotografia

Pomóż nam zorganizować obiady i zdrowe przekąski dla uczestników pierwszej białostockiej edycji tego niezwykłego projektu. 8 kwietnia zapraszamy dzieci i dorosłych na spektakl Siedmiomilowe buty (Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. Ciołkowskiego 1N, godz. 15.00), w którym będziemy podróżować po świecie i dowiemy się jak wielka mądrość płynie z książek.

Dochód z wejściówek (15 zł, 20 zł w dniu spektaklu) będzie przeznaczony na obiady i zdrowe przekąski dla młodych artystów biorących udział w projekcie Brave Kids. Po spektaklu spotkanie informacyjne dla wolontariuszy i rodzin chcących zaprosić do swoich domów młodych artystów z Gruzji, Słowacji i Nepalu.

Brave Kids to niezwykły projekt edukacyjno-artystyczny. W czerwcu do Białegostoku przyjadą młodzi artyści z Gruzji, Słowacji i Nepalu by wspólnie z dziećmi z województwa podlaskiego uczestniczyć w warsztatach artystycznych i przygotować wspólny spektakl. Będą mieszkać u białostockich rodzin i poznawać nasz region. Po dwóch tygodniach spędzonych w Białymstoku pojadą do Obornik Śląskich koło Wrocławia, gdzie przygotują wielki spektakl finałowy. Odbędzie się on we wrocławskiej Hali Stulecia i obejrzy go około 1600 widzów. W tegorocznej edycji wydarzenia weźmie udział w sumie 130 dzieci, reprezentujących 24 grupy i 20 krajów z Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk.

Więcej o projekcie Brave Kids: http://www.bravekids.eu/

 

Rezerwacja biletów na spektakl: 505129281 lub 537004382


Brave Kids po raz pierwszy w Białymstoku! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl