13°C pochmurno z przejaśnieniami

Byli w Warszawie, będą w Olsztynie, Białymstoku i Lublinie

Kiedy: 2017-09-14 , godzina: 09:00

Wiadomości, Warszawie będą Olsztynie Białymstoku Lublinie - zdjęcie, fotografia

W miniony weekend była Warszawa (7-8 września), potem Olsztyn, Białystok i Lublin – Politechnika Białostocka prezentuje swoją ofertę edukacyjną na Salonach Maturzystów organizowanych przez wydawnictwo Perspektywy.

Salony Maturzystów to jedna z największych kampanii informacyjnych, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Maturzyści mogą bezpośrednio spotkać się z przedstawicielami uczelni, uzyskać informacje o interesujących kierunkach studiów czy zasadach rekrutacji.

Prezentacjom uczelni towarzyszą spotkania z ekspertami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, gdzie uczniowie mogą otrzymać cenne rady, jak przygotować się do majowych egzaminów.

W tym roku Salony Maturzystów odbędą się w 16 miastach akademickich. Z pracownikami Politechniki Białostockiej można spotkać się na targach w:

Warszawie (7-8 września),

Olszynie (11 września),

Białymstoku (14 września),

Lublinie (18-19 września).

- Z myślą o tegorocznych maturzystach przygotowaliśmy nowe wydanie informatora dla kandydatów. Mamy nadzieję, że ułatwiamy wybór wymarzonego kierunku, a zasady rekrutacji wyjaśniamy w prosty i przejrzysty sposób. Przekonamy też, że studia to jeden z najbardziej barwnych i intensywnych okresów w życiu. Warto zainwestować w siebie, swoje zainteresowania oraz wybrać uczelnię, która ułatwi realizację swoich pasji. Politechnika Białostocka pomoże zrealizować je "do potęgi" – mówi Magdalena Wasilewska z Działu Promocji PB. – Będzie też można, za pomocą gogli Oculus Rift i specjalnej gry stworzonej przez studentów, wybrać się na wirtualny spacer po wydziałach Politechniki – dodaje.

W Warszawie, Olsztynie i Lublinie – Politechnika Białostocka prezentuje się wraz z przedstawicielami Uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. To część prowadzonej przez Urząd Miejski kampanii "Studiuj w Białymstoku".

(Źródło i foto: PB/ oprac. ASM)

Byli w Warszawie, będą w Olsztynie, Białymstoku i Lublinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl