Kultura, Casting Studia Baletowego - zdjęcie, fotografiaW najbliższą sobotę, 12 września 2015 roku, Fundacja Edu Pro Arte zachęca by wybrać się na casting do Studia Baletowego. Wszystkie chętne dzieci zaproszone są do Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Nabór prowadzony będzie dla dwóch grup wiekowych, nowej 5-6 latków oraz do pięciu grup już istniejących (5-8 latki). Dzieci powinny mieć ze sobą strój gimnastyczny.

Pedagodzy Studia Baletowego podczas rekrutacji będą oceniać dobrą aparycję dzieci, muzykalność, koordynację ruchową, gibkość, fantazję ruchów oraz predyspozycje psychiczne. Podczas jego trwania pedagodzy ocenią indywidualne predyspozycje ucznia i zaproponują grupę zajęciową, w której młody artysta ma największe szanse na rozwój.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci przystąpienia dziecka do castingu e-mailem na adres [email protected] do dnia: 11 września 2015 roku, podając w treści wiadomości: imię i nazwisko dziecka, a także wiek dziecka.

Miejsce i harmonogram castingu:

Sala: Green Room (główne wejście do Opery, nad kasami biletowymi) przy ulicy Odeskiej 1.

godz. 9.00 – rekrutacja dzieci do grupy wiekowej: 5-6 latki

godz. 13.00 – rekrutacja dzieci do grupy wiekowej: 7-8 latki

Zakwalifikowanie dziecka do grona uczniów Studia Baletowego odbywa się na podstawie decyzji Zarządu Fundacji Edu Pro Arte po konsultacji z pedagogami i na podstawie protokołów z naboru. Wyniki naboru zostaną podane do dnia 18 września.

Zajęcia nowej grupy odbywają się dwa razy w tygodniu po 1 godzinie lekcyjnej (środa i piątek, godz. 15.00-16.00 w Sali Baletowej Opery i Filharmonii Podlaskiej) i są odpłatne.

Studio Baletowe Fundacji Edu Pro Arte zostało powołane w marcu 2013 roku i skupia ponad 70 uczniów. Okazuje się, że balet to doskonała zabawa, która niewątpliwie staje się pasją dziecka, a także oznaczać może początek pasjonującej przygody z tańcem, wieloletniej i szczęśliwej.

- Balet proponowany u nas to wyjątkowy rodzaj zajęć ruchowo-muzycznych i lekcji baletu przygotowanych w oparciu o taniec klasyczny. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów, doświadczonych w pracy z dziećmi: Jarosława Sołowianowicza, Hannę Mocarską przy akompaniamencie na żywo w wykonaniu Grażyny Kuklińskiej – zapewnia przedstawicielka Studia Baletowego.

Sezon artystyczny 2014/2015 uczniowie Studia zakończyli wielkim sukcesem. Uroczyste zakończenie sezonu odbyło się 27 czerwca 2015 roku w Białostockim Teatrze Lalek – uczniowie przygotowali wspaniałe pokazy finałowe oraz spektakl Baletowy „Kopciuszek”.

(BL)

Reklama

Casting do Studia Baletowego komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama