Centrum Handlowe Fasty ma nowy salon. Można w nim kupić panele i drzwi

Lokalny biznes, Centrum Handlowe Fasty salon Można kupić panele drzwi - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

Firma Profildoors oferuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, ale także panele i deski tarasowe. Jej asortyment jest już dostępny w białostockim Centrum Handlowym Fasty.

Centrum Handlowe Fasty nieustannie poszerza swoją ofertę. W październiku nowy salon sprzedaży otworzyła tam marka Profildoors – firma z 15-letnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Produkty Profildoors wyróżniają wysokiej jakości materiały, bogactwo modeli, kolorów, systemów otwierania oraz zaawansowane technologie. Oprócz nowoczesnych drzwi w różnych stylach, klienci mogą tam kupić także panele podłogowe czy deski tarasowe.

- Z okazji otwarcia pierwszego salonu w województwie podlaskim przygotowaliśmy specjalne promocje – bezpłatny pomiar i doradztwo w domu klienta, zamki magnetyczne w cenie drzwi oraz wysokie rabaty – mówi Aleksandra Bala z Profildoors. – Zawsze oferujemy profesjonalną pomoc, a także indywidualne rozwiązania dla trudnych czy wymagających aranżacji. Nasze drzwi znajdują uznanie wśród osób ceniących sobie ekskluzywne wykończenia oraz światowe trendy – dodaje.

Obecnie w CH Fasty znajduje się ponad 20 sklepów z wyposażeniem wnętrz, w tym firmy oferujące meble na wymiar. Centrum mieści się w Białymstoku przy ul. Przędzalnianej 60. Otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 19.00, a także w sobotę od godz. 10.00 do 16.00.

(MP)

Centrum Handlowe Fasty ma nowy salon. Można w nim kupić panele i drzwi komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama