10°C rozproszone chmury

Chajzer z Jankesem wyruszyli czyścić plaże

Styl życia, Chajzer Jankesem wyruszyli czyścić plaże - zdjęcie, fotografia

Zakasali rękawy, wzięli worki i zabrali się do pracy. Na poważnie – choć Barefoot Projekt Czysta Plaża łączy szczytną ideę z fantastyczną zabawą. Akcja ma na celu promowanie odpowiedzialnego wypoczynku i mody na nieśmiecenie. Podczas wizyty na plaży w Gdańsku znani prezenterzy poprowadzili dwie ekipy wolontariuszy. Poprzez media społecznościowe zapraszali swoich fanów do wzięcia udziału w akcji i alarmowali, aby pozostawiać po sobie… tylko ślady bosych stóp.

Sprzątanie to wyzwanie!

Filip Chajzer i Krzysztof Jankowski Jankes wraz ze swoimi ekipami wzięli udział w nietypowej rywalizacji, bo… na ilość zebranych na plaży śmieci. W ramach „Barefoot Beach Rescue Challenge” oba zespoły uzbierały łącznie 87 kg odpadków. Niewielką różnicą wygrała drużyna Filipa Chajzera, która zgromadziła 45 kg. Team Jankesa zebrał tylko o 3 kg mniej.

Wielu plażowiczów spontanicznie przyłączyło się do akcji, nie wybierając lidera. W sumie o czystość gdańskiej plaży zadbało 111 wolontariuszy, którzy zebrali aż 120 kg śmieci! Po wielkim sprzątaniu należy się odpowiedni relaks, o czym przekonali się wszyscy uczestnicy akcji.

Filip i Jankes z eko-liderów przekształcili się w prowadzących gry i zabawy na plaży. Pozostały tylko ślady bosych stóp, setki zdjęć, a w pamięci ważna idea – „nie śmiecimy!”.

(BL)

Chajzer z Jankesem wyruszyli czyścić plaże komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl