20°C pochmurno z przejaśnieniami

Chcecie zobaczyć carskie sterowce? Przyjdźcie do Domu Kultury Śródmieście

Kiedy: 2018-02-20 , godzina: 18:00 | Gdzie: Dom Kultury Śródmieście, ul. Kilińskiego 13

Kultura, Chcecie zobaczyć carskie sterowce Przyjdźcie Kultury Śródmieście - zdjęcie, fotografia

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądały carskie sterowce musicie przybyć 20 lutego do Domu Kultury Śródmieście w Białymstoku. To tam, jeden z pasjonatów tych statków powietrznych, opowie o ich historii, ale i ciekawostkach o Białymstoku związanymi właśnie ze sterowcami.

Dom Kultury „Śródmieście” w Białymstoku, która jest organizatorem wydarzenia, zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie pt. „Carskie sterowce w lesie Pietrasze”, które poprowadzi Piotr Szutkiewicz. Pan Piotr to mieszkaniec Białegostoku i wielki pasjonat historii swojego miasta.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie historia carskiej bazy sterowców, zlokalizowanej w Białymstoku podczas I Wojny Światowej. Mało kto o tym wie, ale jest to bardzo ciekawa, choć mało znana historia o naszym mieście. Baza sterowców carskich, o której dowiemy się wielu ciekawych i zaskakujących informacji, będzie opisywana tylko jednego dnia, więc tym bardziej warto skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji.

W imieniu organizatora zapraszamy na to spotkanie 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00. Dom Kultury „Śródmieście” w Białymstoku ul. Jana Kilińskiego 13, Miejski Salon Artystyczny – II piętro, wstęp wolny.

(Źródło i foto: DKŚ/ oprac. Kalina)

Chcecie zobaczyć carskie sterowce? Przyjdźcie do Domu Kultury Śródmieście komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl