21°C bezchmurnie

Chcesz pomóc przy Wschodzie Kultury? Zgłoś się do wolontariatu

Kiedy: 2018-08-21 , godzina: 00:00 | Gdzie: BOK/CLZ, przy ul. Warszawskiej 19

Kultura, Chcesz pomóc Wschodzie Kultury Zgłoś wolontariatu - zdjęcie, fotografia

Masz ukończone 18 lat? Aktywność, otwartość i ciekawość to Twoje cechy? Lubisz pracować i dysponujesz wolnym czasem od 30 sierpnia do 2 września 2018 roku? Jeśli tak jest, zgłoś się do wolontariatu przy festiwalu Wschód Kultury Inny Wymiar. To może być przygoda życia lub wyniesiesz ciekawe doświadczenia potrzebne na przyszłość.

- Aktywność, otwartość i ciekawość to Twoje cechy? Lubisz pracować i dysponujesz wolnym czasem od 30 sierpnia do 2 września 2018 roku i masz ukończone 18 lat? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedź brzmi „tak”, a ponadto Twoją pasją jest kultura i sztuka – zapraszamy do naszej ekipy, organizującej festiwal Wschód Kultury / Inny Wymiar! Zgłoś się i zostań wolontariuszem! – zachęcają pracownicy Białostockiego Ośrodka Kultury.

Na zgłoszenia (e-mail z tytułem „Inny Wymiar – wolontariat”) pracownicy BOK czekają do 21 sierpnia 2018 r. pod adresem: [email protected]

Napiszcie o sobie kilka słów i podajcie numer kontaktowy do siebie. Na spotkanie organizacyjne zostaniecie zaproszeni zaprosimy w najbliższy czwartek, 23 sierpnia, na godz. 17:00 do Białostockiego Ośrodka Kultury / Centrum im. Ludwika Zamenhofa przy ul. Warszawskiej 19.

Zachęcamy i zapraszamy!

(Źródło: BOK/ oprac. Kalina/ Foto: bialystok.pl)


Chcesz pomóc przy Wschodzie Kultury? Zgłoś się do wolontariatu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl