Chcesz zapoznać się z pupilem? Przyjdź na herbatkę na czterech łapkach

Styl życia, Chcesz zapoznać pupilem Przyjdź herbatkę czterech łapkach - zdjęcie, fotografia
MAJ 26
Białystok godz: 13:00

W końcówce maja informujemy o kolejnej akcji wolontariuszy i wolontariuszek ze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku – "Herbatce na czterech łapkach". Majowa akcja odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 maja, w godz. 13.00-18.30.

Tym razem wolontariusze zapraszają na "Herbatkę" aż do 10 miejsc: kawiarni, restauracji, cukierni i bistr na terenie Białegostoku. Będzie tam można poznać ok. 20 psów, które mieszkają w Schronisku dla Zwierząt w Białymstoku.

- Będzie to już czwarta edycja imprezy, którą nasze psiaki pokochały i która spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców – zachęcają wolontariusze białostockiego schroniska.

"Herbatka" to wspaniała okazja, żeby zobaczyć jak wspaniałe psy wciąż szukają swoich domów. Przy okazji można przekonać się, że schroniskowe czworonogi wcale nie są straszne. Ale "Herbatka" to też wyzwanie dla samych psów – czasami chodzi o pierwszą przejażdżkę autem, czasami o pierwszą wizytę w centrum Białegostoku, a czasami pierwsze odwiedziny w lokalu.

Jak pokazały poprzednie edycje tej imprezy - białostockie psiaki były dzielne i odważne i żadna herbatka w centrum miasta już im niestraszna. Bezdomniaki na pewno chętnie zamieszkają w nowym domu.

Psiaki będzie można spotkać w: Kawiarnia Akcent, Fly High Coffee, Cukiernia Madeline, Baristacja, Miodosytnia, Kawiarnia Zachodnia, Ratuszowy, Krowarzywa, Gramoffon i Tortova by Aga

Więcej szczegółów na temat akcji znajduje się w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/297218514492131/

(BL)

Chcesz zapoznać się z pupilem? Przyjdź na herbatkę na czterech łapkach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama