11°C bezchmurnie

„Cicha Noc” w kinach Helios. Mamy bilety na ten film do jednego z nich

Kiedy: 2018-05-31 , godzina: 13:00 | Gdzie: Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Miłosza 2

W najbliższy czwartek, 31 maj, w kinie Helios, w galerii Atrium Biała zostanie wyświetlony film w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł. W tym tygodniu zapraszamy na film pt. „Cicha Noc” w reżyserii Piotra Domalewskiego. Nasza redakcja przygotowała podwójne zaproszenie do wygrania na najbliższy, czwartkowy seans.

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany.

Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol.

Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników mamy do rozdania w konkursie jedno podwójne zaproszenie na czwartkowy seans „Cicha Noc”. Aby je zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Podaj imię i nazwisko aktora, który wcielił się w rolę ojca filmowego Adama. Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym redakcyjnym fanpage. Spośród prawidłowych, sierotka Marysia wylosuje zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na „Cichą Noc” do Kina Helios w galerii Atrium Biała.

Od 2018 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek, o dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz. 18:00.

(BL/ Foto: zrzut ekranu z youtube.com)


„Cicha Noc” w kinach Helios. Mamy bilety na ten film do jednego z nich komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się