Ciekawe prace fotograficzne będzie można oglądać od poniedziałku

Kultura, Ciekawe prace fotograficzne będzie można oglądać poniedziałku - zdjęcie, fotografia
MAJ 06
hol Instytutu Biologii Uniwersytetu w Białymstoku godz: 13:00

Łącznie 51 fotografii przyrodniczych będzie można oglądać od poniedziałku, 6 maja 2019 r., w holu Instytutu Biologii Uniwersytetu w Białymstoku. Wystawa została zatytułowana „Nasze Fascynacje 2019”. Oficjalne otwarcie ekspozycji odbędzie się o godz. 13.00.

Wystawa „Nasze Fascynacje 2019” prezentuje prace nagrodzone podczas XVIII konkursu na Fotografa Roku Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Jak informują organizatorzy konkursu, w tegorocznej edycji do rywalizacji stanęło 41 autorów, członków OM ZPFP. Zgłosili rekordową liczbę 1080 fotografii, w dziewięciu kategoriach tematycznych.

Zwycięskie zdjęcia wykonane zostały zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, a autorzy uwiecznili na nich zwierzęta, rośliny, ale też krajobrazy. Zdjęcia w kategorii “świat w naszych rękach” pokazują wzajemne relacje człowieka i przyrody, wskazują sposoby jej ochrony, ale także piętnują przypadki dewastacji.

Organizatorami wystawy są Okręg Mazowiecki Związku Polskich Fotografów Przyrody i Uniwersyteckie Centrum Przyrodnicze im. Profesora Andrzeja Myrchy. W kampusie Uniwersytetu w Białymstoku będzie ją można oglądać do 30 września 2019 r.

(6 maja 2019 r., poniedziałek, godz. 13.00, hol Instytutu Biologii Uniwersytetu w Białymstoku)

(Źródło i foto: UwB/ oprac. Kalina)

Ciekawe prace fotograficzne będzie można oglądać od poniedziałku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama