-0°C bezchmurnie

Co nowego w marce Hyundai?

Motoryzacja, nowego marce Hyundai - zdjęcie, fotografia

Koreański koncern nie próżnuje i co rusz wprowadza do swojej oferty nowe modele. W ostatnim czasie swoją premierę miał nowy Hyundai i30 Fastback N. To auto ze sportowym zacięciem. Ale nie tak dawno szerokiej publiczności pokazywano również ekologiczny model KONA Electric oraz nowoczesny SUV Hyundai NEXO zasilany ogniwami wodorowymi.

Aktualną ofertę marki Hyundai warto sprawdzić w białostockim salonie dealerskim firmy Nord Auto: www.nordauto.hyundai.pl

Nowy i30 Fastback N to sportowe coupe segmentu C. Jest to drugi po i30 Hatchback N model ze sportowej gamy N w Europie, łączący styl i elegancki design modelu i30 Fastback ze znakomitymi właściwościami jezdnymi charakterystycznych dla samochodów z emblematem N.

- Wraz z wprowadzeniem sportowego modelu i30 Hatchback N rozpoczęliśmy budowanie silnie emocjonalnego wizerunku marki Hyundai. Teraz robimy kolejny krok, poszerzając gamę modelową N o i30 Fastback N. Jest to pierwsze pięciodrzwiowe coupe o sportowych osiągach w segmencie C. Mocny napęd i starannie zaprojektowane podwozie to tylko niektóre z zalet tego modelu. Jesteśmy przekonani, że samochód powtórzy sukces modelu i30 Hatchback N - powiedział Andreas-Christoph Hoffman z Hyundai Motor Europe.

Warto przypomnieć, że podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu, po raz pierwszy zaprezentowane zostało auto pokazowe i30 N 'N Option'. Samochód jest zapowiedzią przyszłych możliwości personalizacji samochodów przez klientów marki Hyundai poprzez dobór wysokiej jakości opcji. i30 N Line to z kolei model dla klientów, którzy chcieliby się wyróżnić, nadając swojemu i30 sportowego charakteru. Zarówno i30 N 'N Option' jak i i30 N Line są odpowiedzią na coraz większe oczekiwania klientów wobec personalizacji samochodów oraz mają sprawić, że N będzie dostępne jeszcze szerzej. Gama N korzysta z doświadczenia Hyundai Motorsport w WRC, Hyundai zaprezentował we Francji bowiem również samochody Motorsport: rajdowy i20 Coupe WRC oraz wyścigowy i30 N TCR.

Hyundai jest jednym z liderów w dziedzinie napędów alternatywnych przyjaznych środowisku - elektrycznych i elektrycznych zasilanych ogniwami paliwowym. Światu pokazane zostały już modele: NEXO, zasilany ogniwami wodorowymi, KONA Electric, pierwszy w pełni elektryczny, subkompaktowy SUV oferowany na europejskim rynku.

Wspomnijmy, że obecnie w salonie Hyundai Nord Auto dostępny jest IONIQ, który jest jedynym modelem, który może być wyposażony w jeden z trzech rożnych napędów alternatywnych do wyboru - elektryczny, hybrydowy lub hybrydowy plug-in.  

Poznaj modele marki Hyundai i umów się na jazdę testową: www.nordauto.hyundai.pl

(Artykuł partnerski / PW / Foto: Hyundai)


Co nowego w marce Hyundai? komentarze opinie

  • gość 2018-11-15 05:54:54

    ciągle to samo, nic nowego się nie dzieje... czemu nie ma artykułów o ssangu? ciekawsza i nie doceniana marka

  • gość 2018-11-15 05:55:23

    ciągle to samo, nic nowego się nie dzieje... czemu nie ma artykułów o ssangu? ciekawsza i nie doceniana marka

  • kamil - niezalogowany 2018-11-15 05:57:40

    całkiem ciekawy

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl