Co wybrać na prezent na rocznicę ślubu dla znajomych?

Gabrysia - blog 18/01/2018 11:30

Prezent na rocznicę ślubu dla znajomych może być podstępny, ponieważ trzeba bardzo dobrze znać te osoby, aby wiedzieć jaki prezent im się spodoba oraz po prostu czy to, co chcemy ich dać nie jest już czasem w ich posiadaniu. Aczkolwiek nadal można znaleźć uniwersalne prezenty, które przypadną większości osób do gustu.

Prezent personalizowany

Ciekawym i niebanalnym pomysłem jest zlecenie namalowania portretu pary na płótnie. Można też wydrukować na dużym formacie ich zdjęcie ślubne, jeśli jeszcze takiego nie mają. Oczywiście dobrym pomysłem jest też danie im grawerowanych zegarków z życzeniami na kolejne udane lata małżeństwa. Wbrew pozorom takie prezenty zmieszczą się w budżecie 200-300 złotych, więc mimo, że są oryginalne i personalizowane nie są okropnie drogie. Bardzo nisko budżetowym, ale bardzo cennym prezentem może być też zrobienie samemu kartki z życzeniami. Wystarczy kawałek papieru A4 oraz kilka kolorowych pisaków, aby móc stworzyć taki prezent.

Słodycze i alkohol

Prezent na rocznicę ślubu dla znajomych może być też po prostu uniwersalny, a nie ma nic bardziej uniwersalnego niż kosz słodyczy czy dobry alkohol. Ale tutaj trzeba wiedzieć, czy para je słodyczy, czy któreś z nich nie jest uczulone np. na orzeszki czy gluten, albo też czy piją alkohol oraz jaki konkretnie. Dopiero znając te informacje można wybrać naprawdę trafiony prezent.

Użyteczne i funkcjonalne

Są też osoby, które po prostu lubią praktyczne prezenty albo wręcz robią listę życzeń i zaproszeni goście proszeni są o kupienie czegoś z listy. Coraz więcej osób prosi też o wpłaty na rzecz konkretnej fundacji, a nie o dawanie im kopert czy innych prezentów. Jeśli nasi znajomi też mają listę, albo wolą wpłatę na fundację niż prezenty uszanujmy ich życzenia, ponieważ będzie to w dobrym tonie. Nawet jeśli taki pomysł nam się nie spodobał i sami byśmy tak nie zrobili.

Co wybrać na prezent na rocznicę ślubu dla znajomych? komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama