Cygańskie czary-mary na koncercie Andrzejkowym w Białymstoku

Kultura, Cygańskie czary koncercie Andrzejkowym Białymstoku - zdjęcie, fotografia
LIS 29
Aula Duża WSFiZ Białystok, ul. Ciepła 40 godz: 19:00

Niecodzienne wydarzenie, rewia estradowa - Cygańskie Czary. Muzyczno-taneczne widowisko pełne orientalnej zmysłowości, cygańskiego temperamentu, finezji hiszpańskiego flamenco, a dla duszy… romantycznych ballad. To właśnie ten zestaw, jaki czeka na tych, którzy wybiorą się Koncert Andrzejkowy do auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Elena Rutkowska gwiazda muzyki romskiej zaprasza do współpracy najlepszych w Polsce i Europie romskich muzyków. W programie pełnym wigoru i radości życia zabrzmią najwspanialsze utwory cygańskie.

Cudowna autentyczna muzyka romska, śpiew i taniec, a także niesamowite stroje stwarzają niezapomnianą atmosferę i wprowadzają widzów w zaczarowany i tajemniczy świat Romów. Urok osobisty artystów zespołu "Cygańskie Czary" i ich interpretacja utworów gwarantują odbiorcy niezapomniane przeżycia, wspaniałą zabawę, oraz bezgraniczną miłość do cygańskiej muzyki.

Solistką zespołu "Cygańskie Czary" jest gwiazda muzyki romskiej Elena Rutkowska. Utalentowana aktorka o wielkich zdolnościach interpretacyjnych i muzycznych. Elena jest absolwentką Akademii Teatralnej w Kijowie. Pomimo, że w Polsce mieszka od kilku lat ma duży dorobek artystyczny i zdobyła sympatię widzów i słuchaczy. Zasłynęła z dramatycznej roli w serialu "Pitbull", gdzie była partnerką głównego bohatera filmu Andrzeja Grabowskiego. Widzowie także docenili brawurowo zagraną charakterystyczną rolę w serialu "Lokatorzy". Aktorka jest dobrze znana bywalcom warszawskiego teatru "Buffo".

Koncerty Eleny Rutkowskiej z zespołem Cygańskie Czary w ostatnich latach zapełniały sale m.in. w Teatrze Palladium, Operze Bałtyckiej, Filharmonii Podkarpackiej, Teatrze Muzycznym w Łodzi czy Operze I Filharmonii Podlaskiej."

KONKURS

W przyszłym tygodniu będziemy organizować konkurs dla naszych czytelników, w którym do wygrania będzie podwójne zaproszenie na Koncert Andrzejkowy „Cygańskie Czary”. Już teraz zapraszamy do śledzenia naszych publikacji na stronie internetowej oraz redakcyjnych profili w mediach społecznościowych.

Nazwa wydarzenia: Wielki Koncert Andrzejkowy - Elena Rutkowska & zespół Cygańskie Czary

Gatunek muzyczny: Muzyka romska / folk

Data i godzina: 29 listopada 2019 r., godz. 19:00

Miejsce: Aula Duża WSFiZ Białystok, ul. Ciepła 40

Bilety i więcej szczegółów: https://bit.ly/2nNH25k

(BL)

Cygańskie czary-mary na koncercie Andrzejkowym w Białymstoku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama