20°C słabe opady deszczu

Cyrk w Białymstoku, u nas wejściówki

Kiedy: 2017-08-13 , godzina: 12:00

Styl życia, Białymstoku wejściówki - zdjęcie, fotografia

W najbliższą niedzielę (13 sierpnia) Białystok odwiedzi jeden z największych polskich cyrków – Cyrk Arena. Mieszkańcy zobaczą najnowsze sztuki cyrkowe, pokazy i oczywiście klownów. Specjalnie la naszych czytelników mam pięć podwójnych zaproszeń do wygrania.

Za każdym razem, kiedy na teren Giżycka wjeżdża cyrk, mieszkańcy bardzo się cieszą. Namioty cyrkowe pękają w szwach. Mimo legend krążących na temat traktowania w cyrku zwierząt, o czym pisaliśmy wielokrotnie, mieszkańcy tego miasta licznie przychodzą na cyrkowe spektakle i świetnie się bawią.

Tak będzie również już w najbliższą niedzielę, 13 sierpnia. Tym razem to nasze miasto odwiedzi jeden z największych polskich cyrków, Cyrk Arena. Cyrkowe miasteczko rozstawione zostanie tradycyjnie na placu przy Al. 1000-lecia Państwa Polskiego (obok Orlenu). Program rozpocznie się o godzinie 12.00 i następnie o godz. 16:00.

W Nowym Programie 2017 na przybyłych pod namiot Cyrku Arena czekać będą najlepsi Artyści z Ukrainy, Rosji, Armenii, Czech oraz Polski. Widzowie zobaczą między innymi gimnastykę pod kopułą cyrku, brawurowe akrobacje na drążkach oraz trampolinie, gimnastykę na maszcie. Ekwilibrystykę zaprezentuje finalista ukraińskiej edycji „Mam Talent”. Oczywiście na cyrkowej arenie pojawią się również uwielbiane przez dzieci zwierzęta ze stajni Cyrku Arena: wielbłądy, konie, kucyki, lamy i osiołek.

Atrakcją programu będzie pokaz afrykańskich lwów, który zaprezentuje Thomas Ringel z Czech. Widzów bawić będą, po raz pierwszy w Polsce, clowni – Duo Glovatski.

Podczas przerwy cyrk oferuje zdjęcia oraz przejażdżki na wielbłądach i kucykach. Do dyspozycji będzie również kolorowa karuzela i wiele innych atrakcji.

Do zobaczenia pod kopułą Cyrku Arena!

UWAGA! Wakacyjna promocja – każda osoba płaci za bilet wstępu tylko 30 zł.

KONKURS

Aby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielne przestawienie w Cyrku Arena należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Jak nazywa się dyscyplina jeździecka polegająca na zróżnicowanych ćwiczeniach akrobatycznych i gimnastycznych w trakcie jazdy na koniu. Prawidłowe odpowiedzi prosimy zamieszczać na naszym facebookowym fanpage. Spośród prawidłowych odpowiedzi redakcyjna Sierotka Marysia wylosuje pięć podwójnych zaproszeń na niedzielne pokazy w Białymstoku.

(BL)


Cyrk w Białymstoku, u nas wejściówki komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-08-12 10:52:33

    Nasze miasto to Giżycko?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl