-0°C bezchmurnie

Cyrk Zalewski przyjeżdża do Białegostoku. Mamy zaproszenia dla czytelników

Kiedy: 2018-11-04 , godzina: 14:00 | Gdzie: ul. Wrocławska (Zielone Wzgórza)

Ostatni żyjący dinozaur – w najbliższą niedzielę pod takim tytułem odbędzie się jedyne w swoim rodzaju widowisko w Białymstoku. W dniu 4 listopada największy polski cyrk wystąpi w Białymstoku i zaprosi widzów do magicznego świata dziecięcych marzeń. Nasza redakcja wspólnie z ekipą Cyrk Zalewski przygotowała 5 podwójnych zaproszeń do wygrania w konkursie.

Najnowsze show Cyrku Zalewski zapewnia doskonałą zabawę dla całej rodziny. W programie zobaczymy między innymi porażające koło śmierci, akrobacje na granicy ludzkich możliwości, przebojowy clown RiCO i wisienka na torcie – pokaz z udziałem ostatniego żyjącego dinozaura...

W niedzielę, 4 listopada, Cyrk Zalewski odwiedzi Białystok ze swoim najnowszym programem. Magiczny świat cyrku otworzy swoje podwoje przed mieszkańcami Białegostoku podczas dwóch zaplanowanych pokazów o godzinie 14.00 i 17.00. Jak twierdzą twórcy tego show – rozbawi ono, wzruszy i pozwoli oderwać się od codzienności widzom niezależnie od wieku.

Nasz program skierowany jest do widzów od 1 do 101 lat. Stworzyliśmy go w oparciu o artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki cyrkowej i zadbaliśmy wspaniałą atmosferę w trakcie całego spektaklu.  Dzieci z pewnością czekają już na bliskie spotkanie z naszym dinozaurem, który na arenie nie zawsze jest posłuszny – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jeden z artystów spektaklu.

W programie tegorocznego show jest mrożące krew w żyłach koło śmierci – niezwykle efektowny, ale też niebezpieczny pokaz artystów z Ameryki Południowej z towarzyszeniem gorących latynoskich rytmów.

O zawrót głowy przyprawi numer z wykorzystaniem wysokiej liny poziomej – skomplikowany technicznie i efektowny pokaz akrobatyczny. Natomiast romantyczny nastrój wprowadzi gimnastyczny pokaz na szarfach w wykonaniu młodych artystów. Ma w sobie wszystko co pozwoli się wzruszyć do łez. Ale nutka romantyzmu to nie wszystko, zwraca uwagę przede wszystkim wysoki poziom artystyczny wykonawców.

W trakcie całego spektaklu widzów będzie bawił clown RiCO, który zawładnął już wieloma sercami, ale przede wszystkim śmiechem publiczności na całym świecie. Szczegółowy program tegorocznej trasy dostępny na stronie www.cyrk-zalewski.com

W cyrkowym barze będzie można nabyć zimne i gorące napoje, przekąski i gadżety, a nawet zrobić sobie zdjęcie z dinozaurem!

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy pięć podwójnych zaproszeń na niedzielne pokazy. Aby je zdobyć wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Jak nazywa się sztuka cyrkowa polegająca na podrzucaniu do góry wielu przedmiotów o tym samym kształcie i rozmiarze w taki sposób, aby naprzemiennie je podrzucać i łapać. Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym redakcyjnym fanpage. Spośród prawidłowych odpowiedzi Sierotka Marysia wylosuje zwycięzców, którzy otrzymają podwójne zaproszenia na niedzielne pokazy Cyrku Zalewski.

Spektakle w Białymstoku: ul. Wrocławska (Zielone Wzgórza)/ 4 listopada (niedziela) godzina 14.00 i 17.00

CYRK ZALEWSKI

Cyrk Zalewski to najstarszy polski cyrk. Cyrkowe tradycje w rodzinie Zalewskich sięgają 8 pokoleń. Cyrk powstał w 1991 r., a od 19 lat organizuje własny Festiwal. Dyrekcja cyrku dokłada starań, aby zarówno festiwalowy, jak i całoroczny program był na najwyższym światowym poziomie.

Cyrk Zalewski należy do Związku Pracodawców Cyrku i Rozrywki oraz European Circus Association, których celem jest dbanie o dobry wizerunek branży cyrkowej i przestrzeganie standardów sztuki cyrkowej, bezpieczeństwa, w szczególności w zakresie opieki nad zwierzętami.

(BL)


Cyrk Zalewski przyjeżdża do Białegostoku. Mamy zaproszenia dla czytelników komentarze opinie

  • Henryk - niezalogowany 2018-11-03 06:25:45

    Witam Woltyźerka. Mój tel.696095656

Dodajesz jako: Zaloguj się