Disney Junior w Kinie Helios a u nas dwa podwójne zaproszenia

Kultura, Disney Junior Kinie Helios podwójne zaproszenia - zdjęcie, fotografia
LIS 16
Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2 godz: 10:30

Już 16 i 17 listopada, o godzinie 10:30 i 12:30 w kinie Helios w Galerii Atrium Biała zapraszamy na piątą edycję „Disney Junior w Kinie”, serii pokazów uwielbianych przez dzieci i gwarantujących bezpieczną rozrywkę i edukację w świetnej atmosferze. Specjalne dla naszych czytelników przygotowaliśmy również konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na te seanse.

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawie, jeśli idzie o ofertę kinową dla najmłodszych. I tu ciekawostka, ponieważ nowa edycja w Kinie Helios skupi się wokół trzech serialowych hitów Disney Junior:

- Vampirina

- Miki i raźni rajdowcy

- Bingo i Rolly w akcji

Dołączcie do ulubionych bohaterów Disney Junior i przeżyjcie wspólnie kolejne niezapomniane przygody i to na wielkim ekranie! Zapraszamy na wspaniałe wrażenia filmowe oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją.

KONKURS

Kolejny raz wspólnie z Kinem Helios przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na weekendowe seanse. Aby je zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: W jakim europejskim mieście znajduje się największy na naszym kontynencie Park Disneyland?

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym profilu facebookowym. Spośród prawidłowych odpowiedzi, redakcyjna Sierotka Marysia, wylosuje dwójkę zwycięzców, którzy otrzymają podwójne zaproszenia na seanse Disney Junior w Kinie Helios w Galerii Atrium Biała.

Dodamy jeszcze w tym miejscu, że podczas weekendowych pokazów filmowych odbędą się konkursy, a w nich do wygrania będą fantastyczne nagrody. Przed seansem, w holu kina, dzieciom rozrywkę zapewnią kinowi animatorzy, z którymi można będzie pomalować twarze, zapleść włosy, wykazać się przy stoliku artystycznym czy spróbować sił przy naszej strzelnicy.

(16 listopada 2019 r., sobota, godz. 10:30 oraz 17 listopada 2019 r., godz. 12:30, Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Cz. Miłosza 2).

(BL)

Disney Junior w Kinie Helios a u nas dwa podwójne zaproszenia komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-15 16:02:03

    Paryż

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama