5°C bezchmurnie

Dla Miss God to tylko czy aż kwestia czasu?

Kiedy: 2018-01-19 , godzina: 20:00

Kultura, tylko kwestia czasu - zdjęcie, fotografia

Wystawa, spektakl czy koncert? To się wymyka spod kontroli ... Czy byłeś w Miejscu, w którym rodzi się Muzyka? Czy Pokój może do Ciebie przyjść? To tylko Kwestia Czasu!

19 stycznia zapraszamy na klimatyczny koncert białostockiej wokalistki i producentki muzycznej Miss God. Tego dnia przestrzeń Kwestia Czasu przemieni się w miejsce, w którym żyje i tworzy Miss God. Usłyszysz stare, nowe i do tej pory niepublikowane kompozycje. Znajdź się w pokoju twórcy !

Miss God – wokalistka, producentka muzyczna.

Jej twórczość wymyka się klasyfikacji. Występujące gatunki to ambient, chillout, downtempo, experimental vocal;

występy m.in na Heineken Opener Festival 2013, filmPolska Festival w Berlinie, Ambition Festinal w Londynie, Electronic Beats Poznań, Timisoara Film Festiwal w Rumunii, Simpla Kert Budapest, Up To Date Festival .

Miss God na scenie będzie towarzyszyć MIFI – przedstawiciel młodej, ambitnej sceny dub/chill/goa/etno we wschodniej Polsce. Subtelnie łączy muzykę organiczną z syntetycznym ambientem, dub-techno, manewruje nawet na krawędzi glitchu czy idm.

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu wydarzenia). Do nabycia w lokalu. Zapraszamy od godz. 20.00.

(19 stycznia 2018 r., piątek, godz. 20.00, Galeria i Restauracja Kwestia Czasu, Plac NIezależnego Żrzeszenia Studentów 1, Białystok – budynek Uniwersytetu, lokalizacja dawnego Pubu Kotłownia)

(BL)

Dla Miss God to tylko czy aż kwestia czasu? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl