Do Grajewa po raz pierwszy zjadą foodtrucki

Styl życia, Grajewa pierwszy zjadą foodtrucki - zdjęcie, fotografia
LIP 13
Grajewo, teren przy Klubie Hades, ul. Legionistów 9 godz: 12:00

Lipcowy weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków. Tym razem dotrze do północnej części naszego regionu, a dokładniej do Grajewa. Mieszkańców tego miasteczka czeka zatem dwudniowa impreza kulinarna podczas Dni Miasta.

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków! Już 13 i 14 lipca szykuje się porządna wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Grajewie.

Latem zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny lipcowy weekend, mieszkańcy Grajewa będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Grajewie.

Przez dwa dni teren przy Klubie Hades zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

- Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci i strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka – informują organizatorzy Festiwalu Smaków.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Grajewie. Będziemy 13 i 14 lipca. W sobotę od 12:00 do 23:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/433787630756723/

Co: I Festiwal Smaków Food Trucków w Grajewie

Kiedy: 13-14 lipca 2019

Gdzie: teren przy Klubie Hades, ul. Legionistów 9

(BL)

Do Grajewa po raz pierwszy zjadą foodtrucki komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama