MOSP Białystok, klasy piłkarskiej można zapisywać tylko środy - zdjęcie, fotografia

Jeśli twoje dziecko interesuje się piłką nożną, marzy o grze na prawdziwym boisku i chciałoby w przyszłości zasilić szeregi dobrego klubu piłkarskiego, już teraz trzeba zapisać je do piłkarskiej klasy w Szkole Podstawowej nr 37 w Białymstoku. Rekrutacja do klasy prowadzonej przez Miejski Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego trwa tylko do 6 marca.

Trwa nabór do szkół i przedszkoli, o czym informowaliśmy na naszych łamach. Rodzice mają czas tylko do środy, 6 marca, na wybranie placówki, do której będzie uczęszczało ich dziecko lub dzieci. Informujemy też, że rekrutacja trwa także do specjalnych klas, które będą kształciły w określonych kierunkach. Jedną z takich szkół jest Szkoła Podstawowa nr 37 w Białymstoku, w której ma zostać utworzona kolejna klasa sportowa o profilu piłkarskim. Prowadzona będzie przez jednego z doświadczonych nauczycieli i trenerów.

- W MOSP-ie mamy świetnie przygotowaną kadrę trenerską, mającą bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. To też świetni pedagodzy, którzy z pewnością dołożą wszelkich starań, aby klasa piłkarska prowadzona była na wysokim poziomie – mówi naszej redakcji Maciej Kudrycki, trener – koordynator programu „Piłkarska Przyszłość z Lotosem”, który realizowany jest w Miejskim Ośrodku Szkolenia Piłkarskiego.

Nabór do klasy sportowej dotyczy dzieci urodzonych w roczniku 2009 i 2010. Wszystkie zajęcia będą prowadzone w Szkole Podstawowej nr 37 w Białymstoku, zaś zajęcia sportowe na naturalnych trawiastych boiskach Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego przy Świętokrzyskiej, w sali gimnastycznej szkoły oraz na Orliku. Ważną informacją dla rodziców jest również i to, że uczniowie takiej klasy będą mieli okazję do sprawdzenia się podczas różnego rodzaju turniejów i rozgrywek, także wyjazdowych.

Szczegółowe informacje odnośnie rekrutacji do klasy sportowej można uzyskać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 37 w Białymstoku lub pod numerem telefonu: (85) 65 43 987. Rodzice mogą także sprawdzić warunki treningowe w obiektach MOSP, który znajduje się przy ulicy Świętokrzyskiej.

MOSP Białystok jest największym ośrodkiem w regionie szkolącym dzieci i młodzież. Ma także najdłuższą historię szkoleniową, bo od 1996 roku wychował wiele piłkarskich pokoleń zawodników. Od tego sezonu drużyna MOSP pierwszy raz w swojej historii występuje w Podlaskiej IV lidze seniorów.

(Agnieszka Siewiereniuk- Maciorowska)

Do klasy piłkarskiej MOSP można się zapisywać tylko do środy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama