Do końca tygodnia trwa Wiosenne Kwiatobranie w Galerii Atrium Biała

Wiadomości, końca tygodnia Wiosenne Kwiatobranie Galerii Atrium Biała - zdjęcie, fotografia

W Atrium Biała zrobiło się wiosennie! Do centrum handlowego zawitały już kolekcje modowe na nowy sezon. Od minionego piątku, 29 marca, wystartowała też akcja „Wiosenne Kwiatobranie”, w której do zdobycia są karty prezentowe o wartości 100 i 500 złotych.

Powiew nowego sezonu w Atrium Biała – w sklepach centrum pojawiły się długo wyczekiwane wiosenne kolekcje. Można zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie i uzupełnić garderobę o nowe ubrania, buty czy dodatki z najnowszych propozycji. Atrium Biała zachęca, by rozpoczęcie nowej, długo wyczekiwanej pory roku uczcić wiosennymi zakupami, a przy okazji wziąć udział w akcji „Wiosenne Kwiatobranie”.

Wystarczy w dniach 29 marca – 5 kwietnia odwiedzić Atrium Biała i dokonać zakupów na kwotę minimum 200 zł (na max. dwóch paragonach), a następnie – po zarejestrowaniu paragonu w Punkcie Obsługi Konkursu – wziąć udział w grze na tablecie. Codziennie do wygrania jest 20 kart prezentowych o wartości 100 złotych i jedna o wartości 500 złotych.

- W dniach 29 marca – 5 kwietnia wiosna na dobre zagości w naszym centrum. Ten czas przebudzenia z zimowego marazmu to też idealny moment na wprowadzenie elementu świeżości w naszej garderobie. Gorąco zachęcam do odwiedzenia Atrium Biała w tym czasie i skorzystania z naszej akcji. Karta prezentowa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zrobić większe wiosenne zakupy lub poszukują pomysłu na sprawdzony prezent dla kogoś bliskiego – mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Akcja „Wiosenne Kwiatobranie” w Atrium Biała odbędzie się w dniach 29 marca – 5 kwietnia w godzinach 12:00-20:00 na rotundzie przy środkowym wejściu od ul. Miłosza, pomiędzy sklepem House a kawiarnią So!Coffee. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie www.atrium-biala.pl.

(BL)

Do końca tygodnia trwa Wiosenne Kwiatobranie w Galerii Atrium Biała komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama