13°C rozproszone chmury

Dobra pobudka, to pobudka z jabłkiem

Kiedy: 2018-03-21 , godzina: 06:45 | Gdzie: centrum przesiadkowe

Wiadomości, Dobra pobudka pobudka jabłkiem - zdjęcie, fotografia

Nadchodzi wyczekiwana wiosna i czas kiedy przyroda będzie budzić się do życia. Fundacja „Pomóż Im”, która prowadzi jedyne w regionie Domowe Hospicjum dla Dzieci, przygotuje miłą niespodziankę dla mieszkańców Białegostoku. Chce obudzić miasto do pomagania. Zrobi to jabłkami.

Dziś o poranku, w środę, 21 marca, wolontariusze ubrani w charakterystyczne żółte koszulki, pojawią się przy Al. Piłsudskiego w okolicach centrum przesiadkowego. Będą rozdawać przechodniom jabłka z naklejką Fundacji i ulotki. Wszystko to ma zachęcić do przekazania 1 % podatku i wsparcia misji Fundacji: Pomagamy dzieciom, dla których liczy się każdy dzień.

Wolontariuszy będzie można spotkać z samego rana, w godzinach 6.45 – 8.00 w okolicach centrum przesiadkowego przy Alei Piłsudskiego. Mieszkańców Białegostoku zachęcamy do odbierania ulotek, ale także przekazywania 1 procenta z podatków. Wymaga to jedynie kilku sekund, w których do zeznania PIT wpisany zostanie numer KRS instytucji, jakiej zechcemy przekazać nasze pieniądze.

Poza tym, skoro wiosna przychodzi, może warto zacząć dzień z czymś zdrowym? Jabłko idealnie nada się na dobre rozpoczęcie dnia. A co najważniejsze, jest przecież dużo zdrowsze niż kawa.

(AD/ Foto: ASM)


Dobra pobudka, to pobudka z jabłkiem komentarze opinie

  • gość 2018-03-21 06:26:45

    super akcja, brawo młodzi młodzi ludzie którym się chce chcieć pomagać innym

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl