Dorota Lange: Z makijażem sylwestrowym można zaszaleć

Styl życia, Dorota Lange makijażem sylwestrowym można zaszaleć - zdjęcie, fotografia

Już za kilka godzin zaczniemy szykować się do sylwestrowych zabaw. Część osób pójdzie na bale, inni będą bawić się w domach, a jeszcze inni spotkają się na miejskich sylwestrach. Niezależnie od tego gdzie będziemy, warto na tę jedną noc wyglądać inaczej. Kobiety mogą sobie sprawić niesamowity makijaż, z którym akurat w tę noc można sporo zaszaleć.

Co roku są jakieś trendy modowe i makijażowe. Niemniej, sylwestrowa noc różni się od reszty imprezowych wypadów. Tej jednej nocy można nieco zaszaleć z makijażem, który panie mogą sobie przygotować w naprawdę mocnej wersji. Zresztą takie makijaże sprawdzą się także na imprezach karnawałowych, choć nie na wszystkich. Bo inny makijaż na twarzy będzie miała panna młoda lub jej mama, albo druhna, jeszcze inne – panie, które wybierać się wkrótce będą na studniówki.

- Trendy trendami, a nie każdemu te trendy pasują. Na przykład w tym roku króluje złoto, chociaż akurat złoto to chyba zawsze będzie królowało – mówi naszej redakcji Dorota Lange, specjalistka od makijaży, właścicielka Lange Studio. – Jak któraś kobieta nie lubi się malować, to chociaż zrobi sobie taki make up no make up, ale sobie zaprezentuje pięknie czerwoną pomadką usta, wtedy to wygląda naprawdę fajnie. Czerwień jest zawsze modna. Tak samo złoto, ono zawsze się nam gdzieś przewija – dodaje.

Jeśli panie chcą być bardzo modne, to w tym roku na Sylwestra, ale i cały karnawał, można na powieki nałożyć błyszczące pigmenty. Są w różnych kolorach. Jednak warto sprawdzić wcześniej, w jakim będzie dobrze. Na przykład blondynkom o niebieskich oczach nie są wskazane odcienie niebieskie ani zielone. Paniom z ciemnymi włosami natomiast będzie pasowała większość kolorów. Pamiętajmy jednak, że makijaż powinien być dopasowany do kreacji i nie może się z nią kłócić.

- Co roku na pewno jest modne „smokie eyes”. To już jak nam weszło tutaj na salony, to króluje do dziś. To jest wydymione brązami, czasami czarnym kolorem oko, obrysowane, fajnie wypracowane i to zawsze wygląda kobieco i sexi – dodaje Dorota Lange.

O tym jak zrobić sobie makijaż sylwestrowy, co powinno się znaleźć na twarzy, jaki krem, podkłady i korektor jest wskazany, aby makijaż przetrwał całą noc zabaw, można zobaczyć na załączonym powyżej filmie. Właścicielka Lange Studio wyjaśnia krok po kroku jak należy przygotować skórę, co pasuje w takim dniu i nocy, a czego kobiety powinny jednak unikać. Z filmu dowiecie się również jakie trendy makijażowe są obowiązujące w rozpoczętym właśnie karnawale.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: BI-Foto)

Dorota Lange: Z makijażem sylwestrowym można zaszaleć komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama