7°C całkowite zachmurzenie

Drogą z Supraśla szedł mężczyzna z pistoletem maszynowym i nabojami

Wiadomości, Drogą Supraśla szedł mężczyzna pistoletem maszynowym nabojami - zdjęcie, fotografia

Policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali mężczyznę, który szedł drogą z pistoletem maszynowym. 43-latek miał także przy sobie magazynek i blisko 50 sztuk ostrej amunicji. Mundurowi znaleźli także bagnet z ostrzem długości 30 centymetrów oraz marihuanę o łącznej wadze blisko 5 gramów. Mężczyzna był pijany. Badanie wykazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających i przenoszenie broni w stanie nietrzeźwości.

W nocy z piątku na sobotę, tuż po północy, dyżurny białostockiej komendy miejskiej Policji został zaalarmowany, że drogą z Supraśla do Białegostoku idzie mężczyzna, który rzuca butelkami w jadące samochody. Z informacji przekazanej dyżurnemu wynikało także, że mężczyzna może mieć przy sobie broń.

Na miejsce natychmiast zostali wysłani mundurowi z patrolówki. Policjanci pomiędzy miejscowościami Ogrodniczki i Nowodworce zauważyli idącego ścieżką rowerową mężczyznę, którego wygląd był zbieżny z tym podanym przez dyżurnego. Mundurowi natychmiast zatrzymali tego 43-latka. Okazało się, że mężczyzna szedł drogą z pistoletem maszynowym.

To nie wszystko, ponieważ przy 43-latku funkcjonariusze znaleźli także pistolet, magazynek, blisko 50 sztuk ostrej amunicji oraz bagnet z ostrzem o długości 30 centymetrów. Funkcjonariusze zabezpieczyli także susz roślinny, który po zbadaniu okazał się marihuaną o łącznej wadze blisko 5 gramów. Mężczyzna był pijany. badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Jak ustalili białostoccy mundurowi, zatrzymany ma pozwolenie na broń. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających i przenoszenie broni w stanie nietrzeźwości.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. ASM)


Drogą z Supraśla szedł mężczyzna z pistoletem maszynowym i nabojami komentarze opinie

  • gość 2018-11-04 09:01:08

    No brawo policja daliście mu pozwolenie na broń.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 23:08:15

    Mam nadzieję, że teraz straci pozwolenie?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl