9°C bezchmurnie

Dwumecz Jagiellonia - FC Gabala w TVP Sport.

Piłka nożna, Dwumecz Jagiellonia Gabala Sport - zdjęcie, fotografia

Dobra wiadomość dla fanów białostockiej Jagiellonii. Oba mecze 2. rundy eliminacji Ligi Europy z udziałem żółto-czerwonych pokaże TVP Sport. Rywalem Jagiellonii będzie wicemistrz Azerbejdżanu FC Gabala.

W pierwszej rundzie mecz Jagiellonii z Dinamem Batumi nie był transmitowany przez żaden polski kanał. Mecz w Kutaisi relacjonowała tylko lokalna telewizja gruzińska oraz Radio Białystok. Relację na żywo prowadził też klubowy Twitter. Dwumecz z wicemistrzami Azerbejdżanu będzie do obejrzenia na polskiej stacji TVP Sport. Pierwszy mecz w Baku zostanie rozegrany już 13 lipca (czwartek) o godz. 19.00 (polskiego czasu). Mecz rewanżowy w Białymstoku (20 lipca, godz. 20.30) na Stadionie Miejskim też będzie w TVP Sport. Start obu transmisji rozpocznie się z 15 minutowym wyprzedzeniem przed godziną meczu.

Relację meczu Jagiellonii z Gabalą będzie można także obejrzeć w azerskiej telewizji Idman TV.  Azerska stacja dostępna jest w internecie (www.idmantv.az), ale komentarz będzie w języku rywali Jagi.

(PS/ Foto: Tomasz Jastrzębski)

Dwumecz Jagiellonia - FC Gabala w TVP Sport. komentarze opinie

  • gość 2017-07-13 21:35:41

    Do obejrzenia na polskiej stacji? Przecież telewizja narodowa (TVP Sport) jest zakodowana i nie wszyscy mogą ja oglądać.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl