Wiadomości, Dzieci opanowały stadion bawiły wyśmienicie - zdjęcie, fotografia

Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku to już tradycja. Co roku dzieci z naszego miasta i okolic z utęsknieniem czekają na ten dzień. 1 czerwca. W tym roku, podobnie jaki w latach poprzednich, wszyscy którzy przybyli na Stadion mogli skorzystać z mnóstwa atrakcji przygotowanych specjalnie dla naszych milusińskich.

Po raz kolejny Stadion opanowały tłumy – w tym roku pojawiło się 19 500 osób. Po ogromnych sukcesach wydarzenia w poprzednich latach, na dzieci czekało jeszcze więcej atrakcji przygotowanych przez Stadion oraz partnerów, których w tym roku było ponad 40 – tu. W trakcie 7 godzin zabawy każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Różnorodność atrakcji sprawiła, że chętnie bawili się zarówno najmłodsi, jak i trochę starsi.

Dzieci to najbardziej szczerzy i wymagający odbiorcy, dlatego tym bardziej Stadion oraz partnerzy musieli stanąć na wysokości zadania, aby ich najważniejszy dzień w roku był magiczny i wyjątkowy. Jak zawsze ogromną popularnością cieszyło się malowanie twarzy i dmuchane miasteczko. Ale to tylko przedsmak oferowanych atrakcji, interesujących zajęć, spotkań tematycznych, treningów, pokazów czy konkursów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: miłośnicy gier planszowych, logicznych łamigłówek, kolei, czy robotyki.

W trakcie imprezy można było obejrzeć pokazy: iluzji, sokolników (ptaków drapieżnych), zapaśników, czy taneczne. Dzieci mogły również brać udział w licznych konkursach, zawodach oraz treningach na mini boisku.

Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim dowodzi po raz kolejny, że nasz obiekt jest doskonałym miejscem do organizacji każdego wydarzenia.

Fotorelację z wydarzenia, jakim był Dzień Dziecka na stadionie miejskim, można zobaczyć na stronie internetowej stadionu oraz profilu Facebook. Więcej informacji na temat dostępnych wydarzeń na stronie www.stadion.bialystok.pl.

(Źródło i foto: SM/ oprac. Kalina)

Dzieci opanowały stadion i bawiły się wyśmienicie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama