Wiadomości, Dziesięciny będą miały jeszcze jeden zabaw - zdjęcie, fotografia

Przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 na ul. Porzeczkowej 11 w Białymstoku powstanie nowy plac zabaw. Będą z niego korzystać przedszkolaki i uczniowie. Miasto szuka wykonawcy dokumentacji projektowej i robót budowlanych. Oferty można składać do 22 listopada.

Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie musiał opracować koncepcję zagospodarowania i kompletną dokumentację projektową placu zabaw wraz z ciągami komunikacyjnymi oraz drogi pożarowej. Do tego na nim spoczywać będą również wszelkie prace budowlane.

Na nowym placu zabaw zostaną zamontowane wielofunkcyjne zestawy zabawowe, podwójna huśtawka, 2 huśtawki wagowe, 2 bujaki sprężynowe, bujak 3-osobowy, zjeżdżalnia, piaskownica, karuzela. W ramach inwestycji na granicy placu zabaw i boiska zostanie zamontowany piłkochwyt. Wykonawca ustawi również 2 ławki, 4 kosze na śmieci i ogrodzenie. Inwestycja ma zostać zrealizowana do 4 maja 2020 r.

- Przy kolejnej białostockiej placówce oświatowej powstanie miejsce, w którym dzieci będą mogły w atrakcyjny i bezpieczny sposób korzystać ze świeżego powietrza – mówi zastępca prezydenta Białegostoku Przemysław Tuchliński. – Z roku na rok w naszym mieście przybywa miejsc, gdzie najmłodsi mieszkańcy mogą spędzać czas na zabawie i integrować się z rówieśnikami.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mogą składać oferty do przyszłego piątku, 22 listopada 2019 r., w Departamencie Inwestycji Urzędu Miejskiego w Białymstoku przy ul. Składowej 11.

(Źródło i foto: bialystok.pl/ oprac. Cezarion)

Dziesięciny będą miały jeszcze jeden plac zabaw komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama