Dziś mecz o wszystko

CZE 24
Strefa Kibica godz: 20:00

Miliony polskich kibiców zasiądą dziś przed telewizorami. Wszyscy będą wspierać naszych piłkarzy w starciu z Kolumbią. Biało-czerwoni, podobnie jak Kolumbijczycy, grają dziś mecz o wszystko. Zapowiada się zaciekła walka na boisku, którą można śledzić między innymi w strefie kibica.

Nie ma co się rozwodzić. Wszyscy fani futbolu wiedzą doskonale, że dziś przed naszą narodową reprezentacją jest najważniejszy jak dotąd mecz na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Łatwo na pewno nie będzie, ponieważ Kolumbia, identycznie jak Polska, będzie grała o wszystko. Od dzisiejszego meczu zależy to, która drużyna pojedzie do domu, a która będzie miała jeszcze szansę zagrać o wyjście z grupy.

Przed południem odwiedziliśmy strefę kibica. Padał lekko deszcz, co może zniechęcić część kibiców do oglądania tego meczu w plenerze. Wierzymy jednak, że fani nie zawiodą i zjawią się tłumnie pod Teatrem Dramatycznym. Strefa, choć powstała w bólach, to jednak jest i warto z tego skorzystać. W grupie kibicuje się raźniej i lepiej przeżywa się emocje.

Zapraszamy do strefy kibica w strojach biało-czerwonych, z flagami i kapeluszami. Okażmy wsparcie, którego piłkarze mocno potrzebują. Na kilkanaście godzin przed meczem prosił o to nasz Turbo Grosik, którego w Białymstoku kibice uwielbiają. Nie zawiedźmy polskich piłkarzy, bo oni na pewno dadzą z siebie wszystko.

Dziś zagramy dla naszego kraju  dla naszej dumy. Jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego – bądźcie z nami potrzebujemy was jak zawsze #WorldCup18” – napisał na Twitterze Kamil Grosicki.

Nawet jeśli w meczu nie powiedzie się tak, jak oczekujemy jeszcze w tej chwili, to piłkarze będą nas potrzebować. Pięknie jest się cieszyć, ale trzeba także umieć być razem, jeśli wynik nie jest satysfakcjonujący. Wsparcie i zrozumienie dodadzą z pewnością skrzydeł piłkarzom w kolejnych potyczkach. A te przecież nie kończą się na Mistrzostwach Świata. Za dwa lata znów odbędzie się Euro, które z pewnością znów rozbudzi nadzieje. Póki co. przyjdźmy dziś tłumnie do strefy kibica i wesprzyjmy głośnym dopingiem naszą reprezentację narodową.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: BI-Foto)

Dziś mecz o wszystko komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama