16°C słabe opady deszczu

Dziś nastąpi koniec świata. Kolejny za miesiąc

Plotki, Dziś nastąpi koniec świata Kolejny miesiąc - zdjęcie, fotografia

Apokalipsa miała nastąpić na poważnie w grudniu 2012 roku. Wówczas wielu ludzi było na nią przygotowanych. Ale z jakichś powodów jednak nas ominęła. Szykuje się więc kolejna i to jeszcze dziś. Następna zapowiedziana jest na przyszły miesiąc. Jeśli uda się Wam zarejestrować koniec świata, przesyłajcie nam zdjęcia. Opublikujemy je, żeby wszyscy wiedzieli, jak wygląda.

To nie żart. Jeszcze dziś ma nastąpić koniec świata. Na 19 sierpnia 2017 roku kres ludzkości przepowiedziała rosyjska święta Matrona Moskiewska. Dziś późnym wieczorem, a w zasadzie o zachodzie słońca, zrobi się bardzo ciemno, a ludzie mają paść na kolana. Jutro natomiast świat ma już wyglądać zupełnie inaczej. Z przepowiedni wynika zatem, że nie zginie cały świat i cała ludzkość, bo zginąć ma wyłącznie zło.

W historii było już tyle przepowiedni dotyczących końca świata, że dziś podawanie kolejnej daty apokalipsy i to jeszcze z dozą powagi, samo w sobie byłoby niepoważne. Dlatego też postanowiliśmy sami zadbać o jakieś konkrety i z tym zwracamy się do czytelników. Jeśli zobaczycie oznaki apokalipsy, prześlijcie nam zdjęcia. My także pozostaniemy czujni i być może tym, którzy przeoczyli tak ważne wydarzenie, uda się przynajmniej pokazać, jak to wszystko wyglądało.

W razie, gdyby jednak z różnych powodów koniec świata dziś nie nastąpił lub przeszedł niezauważony, jest jeszcze druga data. I to już w następnym miesiącu. Kolejny planowany koniec świata ma nastąpić w sobotę, 23 września, zatem już po wakacjach. Wówczas większość osób powinna być w swoich domach. Być może uda się zatem w nocy na niebie zauważyć ciekawe zjawisko. Co to takiego? Nastąpić ma wyrównanie planet i gwiazd, jak pisano w Księdze Objawienia, o którym można poczytać w rozdziale 12. Wizualnie ma to dać obraz ziemi podzielonej na pół. Nie wiemy natomiast, co się wydarzy później, ale gdyby działo się coś szczególnego, także prosimy o przesyłanie do nas zdjęć.

Być może już jutro uda się zobaczyć jedyną w swoim rodzaju galerię zdjęć z końca świata. Obiecujemy zachować ją dla potomnych. A tymczasem idziemy zająć jakieś strategiczne miejsca, żeby niczego nie przegapić.

(Cezarion/ Foto: pixabay.com/ Armagedon)

Dziś nastąpi koniec świata. Kolejny za miesiąc komentarze opinie

  • gość 2017-08-19 13:56:19

    Nie znacie dnia ani godziny....... , ale kiedyś to nastąpi - mówimy o tym w wyznaniu wiary, na każdej mszy świętej,

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl