Wiadomości, Dziś Netcie popłyną pływadła - zdjęcie, fotografia

W Białymstoku wesoły i muzyczny weekend trwa w najlepsze. Tysiące ludzi przyszło w sobotę na festiwal Disco Pod Gwiazdami. Ale to nie jedyna impreza w naszym regionie. Bo na przykład ci, którzy nie przepadają za taneczną muzyką, mogą pojechać dziś choćby do Augustowa. Tam bowiem odbywać się będzie spotkanie z zaskakującymi „pływadłami” na rzece Netcie.

Już po raz 24. w Augustowie odbędzie się niesamowite wydarzenie na wodzie. W niedzielę, 4 sierpnia 2019 r., od rana będzie można podglądać budowę nietypowych wehikułów, które o 15:00 wystartują na rzece i będą miały do pokonania kilkaset metrów.

Nie jest to takie proste, jak by się komuś wydawało. Śledziliśmy wielokrotnie zmagania konstruktorów, którym fantazja podpowiadała budowę nietypowych pływadeł. Część z nich nie była jednak w stanie dobrnąć do końca trasy, choć większość konstrukcji radziła sobie ku uciesze licznie zgromadzonej publiczności.

To nie jedyna atrakcja tego dnia w Augustowie. Bowiem wieczorem nad Nettą trwać będą koncerty w muzyką na żywo. Zgodnie z tym, jak wybrali w głosowaniu sami mieszkańcy Augustowa, na scenie wystąpią: Magdalena Pietruczak i Ania Dąbrowska.

Augustów, 4 sierpnia 2019, godz. 12.00

organizator: Augustowskie Placówki Kultury i Polskie Radio Białystok

miejsce: błonia nad rzeką Nettą, ul. Rybacka

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/310306836325199/

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: DDB)

Reklama

Dziś po Netcie popłyną pływadła komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama